IdealBookshelf161 NPG 1024x1024

День информации 2017

До уваги професорсько-викладацького складу, інженерів, аспірантів та студентів університету.

В читальному залі суспільно-економічних наук (читальний зал №1) проводиться День інформації. Пропонується перегляд нової літератури. Виставку відкрито з 9-00 до 16-30 16-17 травня 2017 року.

 


Den PobediДо Дня пам'яті жертв Другої світової війни та Дня Перемоги наукова бібліотека ХНУМГ ім. О. М. Бекетова підготувала книжкову виставку.

 

 

 

 

 

 

 


Шановні викладачі!

Повідомляємо вам, що триває передплата на періодичні видання (2-е півріччя 2017 року). Із замовленнями звертатися до відділу комплектування і наукової обробки літератури (начальник відділу Туманова Олена Миколаївна).

тел. (057) 707-32-26, тел. 24-26

e-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Бланк-замовлення на передплату періодичних видань

Каталог місцевих періодичних видань (1)

Каталог місцевих періодичних видань (2)

Каталог видань України

Каталог зарубіжних видань (1)

Каталог зарубіжних видань (2)

Архів журналів наукової бібліотеки ХНУМГ ім. О. М. Бекетова


ВыставкаВиставка науково-методичної літератури

 

Шановні викладачі кафедр, аспіранти та студенти Університету!

Запрошуємо вас на виставку науково-методичної літератури викладачів Університету, виданої у 2014-2016 роках. Виставка працює в читальному залі суспільно-економічної літератури наукової бібліотеки Університету з 26.04.2017 р. по 05.05.2017 р. з 9.00 до 17.00.

 


XXI Міжнародна конференція «Слобожанські читання»
25 квітня у приміщенні Наукової бібліотеки Університету в рамках XXI Міжнародної конференції «Слобожанські читання», присвяченої відновленню історичної пам’яті та збереженню вітчизняного культурного надбання, відбудуться:
10.00 - 15.00 Круглий стіл: «Зберегти культурну спадщину Слобожанщини - безцінне сховище історичної пам'яті»;
14.00 - 17.00 Презентації видань та документальних фільмів.
Конференція проходить з нагоди Міжнародного дня пам’яток і визначних місць, Дня пам’яток історії та культури і присвячена 140-річчю з дня народження Федора Івановича Шміта (1877-1937 (1941, 1942)).
Організаторами конференції є Управління культури і туризму Харківської обласної державної адміністрації та Харківський науково-методичний центр охорони культурної спадщини.

Програма

 


plagiat 1КУЛЬТУРА АКАДЕМІЧНОЇ ДОБРОЧЕСНОСТІ
Наукова бібліотека ХНУМГ ім. О. М. Бекетова приєдналася до проекту «Культура академічної доброчесності: роль бібліотек», який започатковано Українською бібліотечною асоціацією за підтримки Посольства США в Україні. Проект спрямований на формування в суспільстві культури академічної доброчесності, запобігання проявам шахрайства, плагіату, корупції у сфері освіти та науки.
У рамках даного проекту Наукова бібліотека підготувала презентацію «Культура академічної доброчесності», з якою Ви можете ознайомитися на сайті НБ library.kname.edu.ua/ та переглянути на екрані телевізора у холі Університету.
Також, упродовж двох років Наукова бібліотека проводить заняття для студентів 1 курсу «Інформаційні ресурси НБ ХНУМГ ім. О. М. Бекетова». На заняттях розглядаються питання з культури академічної доброчесності, правил складання списку літератури, як зробити посилання та ін. Розроблено та розміщено у Цифровому репозиторії Університету методичні вказівки з прикладами бібліографічного опису документів (Бібліографічний опис документів відповідно до ДСТУ 7.1:2006, запровадженого в дію в Україні 01.07.2007 : метод. реком. / Харків. нац. ун-т міськ. госп-ва ім. О. М. Бекетова ; уклад.: Н. Б. Давидова, В. О. Статкус ; відп. за вип. О. М. Штангей. – 3-тє вид., перероб. і доп. – Харків : ХНУМГ ім. О. М. Бекетова, 2015. – 23 с. – Режим доступу : http://eprints.kname.edu.ua/39379/ ).

leonardo da vinci

15 квітня 2017 року виповнюється 565 років від дня народження Леонардо да Вінчі (1452-1519), італійського живописця, скульптора, архітектора, вченого, інженера. Наукова бібліотека ХНУМГ ім. О. М. Бекетова створила віртуальну виставку, присвячену життю і діяльності видатного митця.

 


RIK YAPONIYIЗгідно з Указом Президента України Петра Порошенка, 2017 рік оголошено роком Японії в Україні. З метою ознайомлення зі звичаями та культурними традиціями загадкової країни світанкового сонця Наукова бібліотека ХНУМГ ім. О. М. Бекетова створила віртуальну виставку.

 


Открытка с тюльпанами


Науково-практичний семінар «Можливості платформи Web of Science для якісних наукових досліджень і навчання (Web of Science Core Collection, Journal Citation Report, EndNote, ResearcherID)»

DSC 5042 11 березня 2017 року відбувся науково-практичний семінар «Можливості платформи Web of Science для якісних наукових досліджень і навчання (Web of Science Core Collection, Journal Citation Report, EndNote, ResearcherID)».

Науковці ХНУМГ ім. О. М. Бекетова та співробітники Наукової бібліотеки Університету прослухали доповідь Ірини Тихонковой, к.б.н., фахівця з навчання (м. Київ).

Професійний інтерес в учасників викликали актуальні питання, які розглядалися на семінарі:

- Платформа Web of Science: базові можливості.

- Пошук та аналіз наукових журналів з використанням Journal Citation Reports.

- Emerging Sources Citation Index (ESCI).

- Робота з бібліографією у програмі EndNote Online.

- Пошук за автором та ResearcherID.

Семінар проходив у жвавій дискусійній атмосфері. Науковці мали можливість поставити питання і отримати роз’яснення щодо можливостей платформи Web of Science для наукової роботи.

Презентація науково-практичного семінару доступна за посиланням.

 DSC 5040 1 DSC 5044 1


8 марта

До Міжнародного дня жінок і миру Наукова бібліотека ХНУМГ ім. О. М. Бекетова підготувала віртуальну виставку.

 

 

 


Бекетов3-го березня 2017 року відзначається 155 років від дня народження Олексія Миколайовича Бекетова (1862—1941), українського архітектора, педагога, заслуженого діяча мистецтв УРСР.

Наукова бібліотека ХНУМГ ім. О. М. Бекетова створила віртуальну виставку, присвячену життю і діяльності видатного зодчого.


Шановні науковці, на прохання слухачів і тих хто не мав можливості взяти участь у ранковому вебінарі 24 лютого повідомляємо, що він буде повторений 28 лютого о 16:00 (та буде записаний).
Теми:
Пошук і аналіз інформації в Web of Science Core Collection. Колекція помилок, що призвели до відсутності результатів пошуку.
Створення власної картотеки статей у референс-менеджері EndNote on-line та оформлення публікацій за форматом певного видання.
Аналіз видань за допомогою Journal Citation Report (імпакт-фактор).
Авторські ідентифікатори ResearcherID та ORCID - панацея чи зайвий клопіт?
Реєстрація за посиланям


webinarШановні науковці, запрошуємо вас 24 лютого з 10 до 11 години прийняти участь у вебінарі Registration Confirmed Вступ до Web of Science: за годину про основне. Це перший оглядовий вебінар можливостей платформи Web of Science для наукової роботи українською мовою. Будуть розглянуті такі теми: пошук і аналіз інформації в Web of Science Core Collection; колекція помилок, що призвели до відсутності результатів пошуку; створення власної картотеки статей у референс-менеджері EndNote on-line та оформлення публікацій за форматом певного видання; аналіз видань за допомогою Journal Citation Report (імпакт-фактор); авторські ідентифікатори ResearcherID та ORCID - панацея чи зайвий клопіт.

Реєстрація на вебінар за посиланням.


  webofscience

Шановні колеги, запрошуємо Вас на семінар «Можливості платформи Web of Science для якісних наукових досліджень і навчання (Web of Science Core Collection, Journal Citation Report, EndNote, ResearcherID, що відбудеться 1 березня о 15.30 (1-й конференц-зал). Ведуча семінару Тихонкова Ірина (м. Київ).

 150x21

Шановні науковці, повідомляємо вам, що з 20 лютого терміном на 1 місяць ви маєте змогу користуватися електронною бібліотекою ВД «Грєбєнніков» в тестовому доступі з комп'ютерів бібліотеки.
Умови:
- за період тестування університет може завантаажити не більше 500 статей, однак, якщо ліміт буде завантажено раніше, можливо збільшити його за взаємною згодою сторін;
- під час тестування не будуть доступні матеріали 2016-2017 рр.
Електронна бібліотека «Грєбєнніков» має такі рубрики з маркетингу, менеджменту, фінансам, персоналу та альманахи:
Маркетинг:
брендинг
інтернет маркетинг
маркетингові дослідження
маркетингові комунікації
споживче поведінка
реклама
управління маркетингом
керування продажами
B-2-B маркетинг
банківський маркетинг
внутрішній маркетинг
демаркетинг
інформаційне забезпечення маркетингу
маркетинг в умовах кризи
маркетинг послуг
методологічні основи маркетингу
мобільний маркетинг
некомерційний маркетинг
основи маркетингу
практичний маркетинг
стратегічне управління клієнтами
Менеджмент:
Логістика
стратегічний менеджмент
Balanced scorecard
антикризове управління
бізнес процеси
інтегровані бізнес-групи
інформаційні технології в менеджменті
ключові показники ефективності (KPI)
консалтинг, аутсорсинг
корпоративна культура
менеджмент інновацій
менеджмент якості
менеджмент зростання
моделі управління
організація заходів
основи менеджменту
правові аспекти менеджменту
практика менеджменту
реінжиніринг
репутація
злиття та поглинання
тайм менеджмент
тенденції розвитку менеджменту
управління знаннями
управління перетвореннями
управління проектами
управлінський облік
Фінанси:
інвестування
фінансовий менеджмент
оренда і лізинг
аудит
бухгалтерський облік і звітність
діловодство
інформаційні системи в фінансах
кредитування
податки та оподаткування
ринок акцій
ринок деривативів
ринок облігацій
страхування
теорія інформації
управління ризиками
факторинг
фінансове право
Персонал:
кадровий менеджмент
мотивація
навчання персоналу
безпека, шахрайство і шпигунство
внутрішні комунікації
лідерство
особиста ефективність
люди і організація
практика управління персоналом
розвиток персоналу
ринок праці
Альманахи:
альманахи з маркетингу
альманахи з менеджменту
альманахи з фінансів
Доступ до електронної бібліотеки відбувається з комп'ютерів в бібліотеці за посиланням: grebennikon.ru

Слава небесній сотні
20 лютого згідно із указом Президента України №69/2015 "Про вшанування подвигу учасників революції гідності та увічнення пам'яті Героїв Небесної Сотні" відзначається День Героїв Небесної Сотні. Вшановуючи пам'ять Героїв України, бібліотека підготувала віртуальну виставку.

 


 14 лютого – Міжнародний день дарування книг!Подари книгу бке 14 февраля
Міжнародний день дарування книг (International Book Giving Day) – це добровільна ініціатива, започаткована у 2012 році американкою Еммі Бродмур. Вона спрямована на підвищення інтересу та доступу до книг і бібліотек.
Мета Міжнародного дня дарування книг – надихнути людей по всьому світу подарувати 14 лютого книгу – бібліотеці, другу, членам родини. Вважається, що у цей день мають об'єднатися і ті, хто дарує книги, і ті, хто прищеплює любов до читання.
      Адже книга – один із найцінніших винаходів людства, вона сіє правду, добро, любов; вона дасть нам відповіді на всі запитання і гарну пораду; навчить жити, любити і працювати заради щастя народу, заради самих себе і своїх рідних. Сьогодні без книги ми не можемо уявити своє життя, бо вона — постійний супутник, найкращий порадник у всіх життєвих ситуаціях і для малечі, і для школяра, і для зрілої, досвідченої людини. Недарма в народі кажуть: «Хто багато читає, той багато знає». Частіше заглядайте до скарбниці духовності — книг, з яких б'є невичерпне джерело мудрості.
Шановні читачі!
Наукова бібліотека проводить постійно діючу акцію
«Подаруй бібліотеці сучасну книгу».
Приєднуйтесь до акції!
Не залишайтесь байдужими – бібліотеці потрібні нові книги!
Добрі справи робити приємно!
Щиро вдячні за подарунки!

charles dickens
 
До дня народження великого англійського письменника, одного з найпопулярніших романістів вікторіанської епохи Чарльза Діккенса бібліотека підготувала віртуальну виставку.

27 січня 2017 р. у читальному залі №1 наукової бібліотеки ХНУМГ ім. О. М. Бекетова відбудеться виїзне засідання клубу "Краєзнавець", що діє при Харківській державній науковій бібліотеці ім. В. Г. Короленка на тему: "Професор з козачого краю" (життя та діяльність засновника ХНУМГ ім. О. М. Бекетова професора Олександра Прокоповича Маркова). Лектор - заслужений працівник ХНУМГ, лауреат творчої премії Харківського міськвиконкому у галузі краєзнавства ім. Дмитра Багалія, завідувач сектору наукової бібліотеки ХНУМГ ім. О. М. Бекетова Н. П. Тріпутіна.
Початок засідання о 15-00.

Марков 1

МАРКОВ ОЛЕКСАНДР ПРОКОПОВИЧ
(1885[6]–1973)
Фундатор вищої комунальної освіти в країні
Засновник та перший директор
Всеукраїнського технікуму комунального господарства (1922 р.)
Відомий діяч муніципального руху в Російській імперії,
видатний теоретик та практик економіки місцевого господарства
Магістр фінансового права, кандидат економічних наук (1915 р.)
Професор Харківського інституту народного господарства (1918–1922 рр.),
Франко-Російського інституту соціальних і політичних наук та Сорбонни,
Харківського та Московського університетів

Колектив бібліотеки щиро вітає Функ Аллу Валеріївну, студентку 5 курсу факультету архітектури, дизайну та образотворчого мистецтва з перемогою у конкурсі «Кращий читач 2016 року». Кращим студентом дистанційного курсу «Інформаційні ресурси наукової бібліотеки університету» у 2016 році став Колєсніченко Владислав Миколайович, студент 1 курсу факультету транспортних систем та технологій. Бажаємо успіхів, натхнення та нових звершень!

Функ  Колєсніченко

 

sova 2016
Конкурс «Бібліотекар року 2016»
За підтримки Методичного об'єднання бібліотек вищих навчальних закладів Харківської зони ТОВ «Компанія ПАЕР» диплом «Бібліотекар року 2016» - за особистий внесок у бібліотечну справу, за кращу колективну працю отримали заступник директора Наукової бібліотеки ХНУМГ ім. О. М. Бекетова Федяй Світлана Іванівна та начальник відділу Штангей Ольга Миколаївна.

ДИПЛОМИ конкурсу у номінаціїа цикл книжково-ілюстративних виставок" отримали: начальник відділу Христодорова Лілія Олександрівна, завідувач сектора Удовіченко Олена Анатоліївна та бібліотекар I-ї категорії Наугольнова Світлана Борисівна.

 

 fedyay si shtangey om christodorova lo udovichenko oa naugolnova sb

Вітаємо колег з перемогою та бажаємо нових досягнень і натхнення!

 15–16 грудня 2016 року у рамках ІІ конференції «Спадщина університету. Історія. Наука. Культура. Особистість» відбувся книжковий перегляд «Вчені-ювіляри ХНУМГ ім. О. М. Бекетова 2016 року». Його було організовано біля Музейного комплексу Університету. Матеріали представлено за розділами:
•Історія ХНУМГ ім. О. М. Бекетова
•Директори
•Архітектура та живопис
•Інші галузі міського господарства
Відвідувачі мали змогу ознайомитися з виданнями різних років, альбомами вирізок з газет, фотоальбомами, журнальними статтями, буклетами, фотографіями, що зберігаються у фондах наукової бібліотеки Університету, ХДНБ ім. В. Г. Короленка та Музейного комплексу. Оформлення виставки здійснювалося за допомогою дизайн-лабораторії.
Виставку відвідали: члени ректорату, Вченої ради, співробітники, викладачі та студенти університету.
Загалом на перегляді було представлено 164 видання.

 

Спадщина

Спадщина 1 Спадщина 2

Спадщина 3 Спадщина 4

Спадщина 5 Спадщина 6

Спадщина 7 Спадщина 8

Спадщина 9 Спадщина 10

Спадщина 11 Спадщина 12


14 грудня відзначається День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.
Вшановуючи пам'ять ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС, наукова бібліотека ХНУМГ ім. О. М. Бекетова підготувала віртуальну виставку.
Чернобыль

На сучасному етапі розвитку українського суспільства актуальною є тема гендерної рівності в Україні. Науковою бібліотекою ХНУМГ ім. О. М. Бекетова підготовлено віртуальну виставку, присвячену гендерним проблемам.

 

зображення гендер


 У читальному залі суспільно-економічної літератури Наукової бібліотеки ХНУМГ ім. О. М. Бекетова організовано виставку, присвячену гендерній рівності в Україні.

01 02

03 04 05 06


Запрошення на он-лайн семінари від компанії Thomson Reuters
Компанія Thomson Reuters запрошує всіх бажаючих взяти участь у черговій серії онлайн-семінарів, присвячених роботі з платформою Web of Science та   іншими ресурсами для наукової діяльності, яка пройде в період з 30 листопада по 9 грудня 2016 року.
Розклад:
30 листопада, середа
9:00 - 10:00 Платформа Web of Science - базові можливості пошуку РЕЄСТРАЦІЯ
11:00 - 12:00 Пошук по автору і ResearcherID. РЕЄСТРАЦІЯ
1 грудня, субота
9:00 - 10:00 Пошук і аналіз наукових журналів з використанням Journal Citation Reports. РЕЄСТРАЦІЯ
11:00 - 12:00 Платформа Web of Science - базові можливості пошуку. РЕЄСТРАЦІЯ
14:00 - 15:00 Пошук по автору і ResearcherID. РЕЄСТРАЦІЯ
7 грудня, неділя
08:00 - 9:00 Робота з бібліографією в програмі EndNote Online. РЕЄСТРАЦІЯ
10:00 - 11:00 Пошук і аналіз наукових журналів з використанням Journal Citation Reports. РЕЄСТРАЦІЯ
12:00 - 13:00 NEW! Робота з патентною інформацією в базі Derwent Innovation Index. РЕЄСТРАЦІЯ
14:00 - 15:00 Аналітичний інструмент InCites. РЕЄСТРАЦІЯ
8 грудня, четвер
8:00 - 9:00 NEW! Робота з патентною інформацією в базі Derwent Innovation Indeх.
РЕЄСТРАЦІЯ
10:00 - 11:00 Платформа Web of Science: розширені можливості. РЕЄСТРАЦІЯ
13:00 - 14:00 Пошук по організації в Web of Science. РЕЄСТРАЦІЯ
9 грудня, неділя
9:00 - 10:00 Платформа Web of Science: розширені можливості.
РЕЄСТРАЦІЯ
11:00 - 12:00 Пошук по організації в Web of Science. РЕЄСТРАЦІЯ
13:00 - 14:00 Аналітичний інструмент InCites. РЕЄСТРАЦІЯ
Ознайомитися з детальною інформацією та зареєструватися на семінари, що Вас цікавлять  Ви можете на сайті.
Всі семінари безкоштовні. Реєстрація обов'язкова, рекомендуємо пройти її заздалегідь. Відео-інструкцію для реєстрації можна подивитися тут. За підсумками семінарів учасники зможуть отримати сертифікати (подробиці на сайті).
Наступна серія семінарів по ресурсам Thomson Reuters відбудеться в лютому 2017 року, слідкуйте за оновленнями на нашому сайті. Записи попередніх семінарів доступні на нашому каналі Youtube.
Чекаємо Вас на наших семінарах!

26 листопада 2016 року в Україні відзначається День пам'яті жертв голодоморів. Гасло цьогорічних пам'ятних заходів: «Голодомор не зламав». З метою вшанування пам’яті жертв геноциду Українського народу – Голодомору 1932 – 1933 років – наукова бібліотека ХНУМГ ім. О. М. Бекетова підготувала віртуальну виставку.

 

Golodomor new


21 листопада - День гідності та свободи.
На абонементі художньої літератури організовано книжкову виставку, присвячену третій річниці Майдану.

Революція гідності 2016


Шановні студенти!
17 листопада має особливе значення для студентів всього світу, адже це - Міжнародний день студента. Це свято зближує та об'єднує молодих людей усього світу, бо це, насамперед, день студентської солідарності, що не має меж та кордонів. Бібліотека поздоровляє зі святом!

f 17 11


 
infoday2016

8 та 9 листопада 2016 року в рамках заходів, присвячених 60-річчю Студентських будівельних загонів ХІІКБ, наукова бібліотека підготувала книжкову виставку «Епоха студентських будівельних загонів». На ній були представлені: книги, статті, газетні публікації, ілюстративний матеріал, спогади студзагонівців, вірші та пісні, присвячені студентським будівельним загонам. Матеріали виставки відображають різні аспекти цього руху: історію виникнення, широке географічне розповсюдження, питання організації праці та побуту, охорони праці, медичного забезпечення тощо. На виставці було експоновано документи із фондів бібліотек: НБ ХНУМГ ім. О. М. Бекетова, ХДНБ ім. В. Г. Короленка, НТБ НТУ «ХПІ».
   Також була представлена фотовиставка, підготовлена Музейним комплексом університету «Епоха студентських будівельних загонів в історії унівеорситету».
   Виставка проходила в червоному холі Харківського національного університету міського господарства імені О. М. Бекетова.

 

1  2  3

4  5  6

7  8  9


  До дня української писемності і мови бібліотека підготувала віртуальну виставку.

 День української писемності та мови


2016 рік в Україні проголошено роком Івана Франка. Бібліотека підготувала віртуальну виставку.

Франко Іван


Шановні викладачі!

Повідомляємо вам, що триває передплата на періодичні видання (1-ше півріччя 2017 року) . Із замовленнями звертатись до бібліотеки у читальний зал №1: суспільно-економічної літератури.
Контактна особа: Юлія Анатоліївна Букшенко, тел. 22-13

webofscience

Поновлено доступ та відкрита реєстрація у наукометричній базі Web of Science до 31.10.2016 року.
Шановні науковці, повідомляємо вас про те, що у залі інформаційного сервісу наукової бібліотеки продовжується реєстрація у Web of Science! Після реєстрації у бібліотеці ви зможете користуватися Web of Science з будь-якого персонального комп'ютера під час дії тестового доступу.
Web of Science — це пошукова платформа, яка об'єднує реферативні бази даних публікацій у наукових журналах і патентів, у тому числі бази, що враховують взаємне цитування публікацій. Web of Science охоплює матеріали з природничих, технічних, біологічних, суспільних, гуманітарних наук і мистецтва. Платформа володіє вбудованими можливостями пошуку, аналізу та управління бібліографічною інформацією.
Для реєстрації потрібно:
1. Увійти на сайт webofscience.com з комп'ютера у бібліотеці.
2. Натиснути кнопку “Увійти”.
3. Двічі ввести адресу своєї електронної пошти з доменом @kname.edu.ua (наприклад, ivan.ivanov@kname.edu.ua).
4. Скопіювати отриманий на електронну пошту код та додати його в поле “Підтвердження електронної пошти».
5. Заповнити анкету реєстрації.
Процес реєстрації займе лише 5-10 хвилин вашого часу.

У читальному залі суспільно-економічної літератури Наукової бібліотеки ХНУМГ ім. О. М. Бекетова організовано книжкову виставку "Україна - моя Батьківщина", присвячену 25-річчю від Дня Незалежності

IMG 20160822 164651
 

 


 До Дня архітектури України в читальному залі природничої та технічної літератури проходить книжкова виставка. Запрошуємо всіх охочих!
architecture day

ХНУМГ ім. О. М. Бекетова приєднується до ElibUkr

Наглядовою радою проекту ElibUkr прийнято позитивне рішення щодо приєднання Харківського національного університету міського господарства імені  О. М. Бекетова.

Інноваційний проект  ElibUkr об’єднує бібліотеки вищих навчальних закладів, національні бібліотеки та інші організації України. Метою проекту є забезпечення доступу до світової наукової інформації, створення власних академічних ресурсів, а також інтеграція української науки та бібліотечної справи у світову наукову комунікацію.

Реалізація проекту сприяє розвитку громадянського суспільства та демократичного процесу в Україні, надаючи доступ до великої кількості інформаційних ресурсів для максимальної кількості користувачів.

ElibUkr 01

 


Наукова бібліотека ХНУМГ ім. О. М. Бекетова проводить книжкову виставку, присвячену Дню Констутиції України.
Виставка проходить у читальному залі суспільно-економічної літератури.

день конституции

Наукова бібліотека ХНУМГ ім. О. М. Бекетова з 17.06.2016 по 24.06.2016 проводить книжкову виставку, присвячену Дню скорботи і вшанування пам’яти жертв війни в Україні.
Виставка проходить у читальному залі суспільно-економічної літератури.

IMG 20160617 145159 IMG 20160617 150935 IMG 20160617 150949


 Наукова бібліотека розмістила у Вікіпедії статтю про ректора ХІІКБ (1962—1975 рр.), кандидата технічних наук, професора Бутенка Юрія Ілліча.

Бутенко


Наукова бібліотека розмістила у Вікіпедії статтю про доктора технічних наук, професора ХНУМГ ім. О. М. Бекетова Маляренка Віталія Андрійовича.

432px Маляренко01


Всесвітній день навколишнього середовища
До Всесвітнього дня навколишнього середовища в читальному залі природничої та технічної літератури проходить книжкова виставка. Запрошуємо всіх охочих!

день окружающей среды1

 Виставка «Вчений, педагог, творець»

24 та 27 травня 2016 року в рамках заходів, присвячених пам'яті ректора ХІІКБ (1962—1975 рр.) Ю. І. Бутенка та 90-річчя від дня його народження, наукова бібліотека підготувала виставку «Вчений, педагог, творець». На ній були представлені: навчальні видання, наукові статті, газетні публікації Ю. І. Бутенка. Також на виставці було експоновано фотокопії архівних документів та публікації про нього. Матеріали надані з фондів бібліотек: НБ ХНУМГ ім. О. М. Бекетова, ХДНБ ім. В. Г. Короленка, НТБ УкрДУЗТ, ЦНБ ХНУ ім. В. Н. Каразіна.
Виставка проходила в холі аудиторії імені Ю. І. Бутенка та біля конференц-залу № 1. Фотоматеріали були представлені Музейним комплексом Університету, оформлення здійснила дизайн-лабораторія.

ButenkoButenko1Butenko2Butenko3Butenko4Butenko5Rektor


 

Колектив Наукової бібліотеки ХНУМГ імені О. М. Бекетова висловлює щиру подяку дарувальникам за передані до бібліотечного фонду видання в рамках акції
«Подаруй бібліотеці сучасну книгу»:

Ректор Бабаєв Володимир Миколайович
Почесний ректор Шутенко Леонід Миколайович
Перший проректор Стадник Григорій Васильович
Проректор Малєєв Олександр Іванович
Проректор Пан Миколай Павлович
Проректор Харченко Віктор Федорович
Влащенко Наталія Миколаївна (Кафедра туризму і готельного господарства)
Гайдученко Світлана Олександрівна (Кафедра менеджменту і адміністрування)
Дєгтяр Олег Андрійович (Кафедра менеджменту і адміністрування)
Ільєнко Олена Львівна  (Кафедра іноземних мов)
Капцов Іван Іванович (Кафедра екплуатації газових і теплових мереж)
Карлова Олена Анатоліївна (Кафедра менеджменту і адміністрування)
Ковалевська Алла Володимирівна  (Кафедра економіки підприємств міського господарства ЦПО та ЗН)
Лисенко Майя Станіславівна (Кафедра історії і культурології)
Литвиненко Анатолий Савелійович  (Кафедра світлотехніки і джерел світла)
Маляренко Віталій Андрійович (Кафедра систем електропостачання та електроспоживання міст)
Мартишова Лариса Сергіївна (Кафедра містобудування)
Можайкіна Наталія Василівна (Кафедра економічної теорії)
Назаренко Леонід Андрійович (Кафедра світлотехніки і джерел світла)
Овчинников Станіслав Степанович (Кафедра світлотехніки і джерел світла)
Писаревский Илья Матвеевич (Декан факультета менеджменту)
Пустовойтова Оксана Михайлівна (Кафедра будівельних кострукцій)
Рябченко Ольга Леонідівна (Кафедра історії і культурології)
Скрипник Олена Сергіївна (Охорони праці та БЖД)
Стольберг Фелікс Володимирович (Кафедра інженерної екології міст)
Сторожук Леонід Костянтинович (Кафедра основ архітектурного проектування  та рисунку)
Хандогіна Ольга Вадимівна (Кафедра інженерної екології міст)
Чумаченко Игорь Владимирович (Кафедра управління проектами у міському господарстві)
Швец Лідія Іванівна (Кафедра історії і культурології)

Подарована Вами література стане відчутним джерелом поповнення бібліотечної колекції та надасть неоціненну допомогу для забезпечення навчально-виховного процесу та науково-педагогічної діяльності університету.
Сподіваємось на нашу подальшу співпрацю і нехай Вам щастить у всіх Ваших починаннях!

 

День науки в бібліотеці

день науки

З 17 по 18 травня Наукова бібліотека провела День інформації
З 17 по 18 травня Наукова бібліотека провела День інформації. В рамках заходу було оформлено виставку нових надходжень літератури до бібліотеки за останні шість місяців. День інформації проводився у вигляді тематичних добірок нової літератури, які було надано такими структурними підрозділами бібліотеки:
  • Читальним залом суспільно-економічних наук: книги, журнали, газети;
  • Читальним залом природничої та технічної літератури: книги, журнали;
  • Абонементом навчальної літератури: книги, методичні вказівки;
  • Абонементом наукової літератури: книги;
  • Абонементом художньої літератури: книги;
  • Інформаційно-бібліографічним відділом: довідкова та краєзнавча література.
Для відвідувачів заходу було надано інформацію про місце знаходження і кількість примірників документів.
На виставці було представлено:
  • Книги – 286 примірників;
  • Журнали – 47 примірників.
Захід відвідали студенти, професори, викладачі, аспіранти та співробітники університету.

infoday1


 18 травня - Міжнародний день музеїв!
 З цього приводу бібліотекар художнього абонементу Гетьманова Т. О.
підготувала презентацію

museum


 

 infoday


15 травня 2016 року - 125 років з дня народження Михайла Булгакова

Наукова бібліотека ХНУМГ ім. О. М. Бекетова
з цієї нагоди створила віртуальну виставку!

Булгаков

  Виставка науково-методичної літератури

 


21 квітня виповнюється 200 років з дня народження Шарлотти Бронте
Наукова бібліотека ХНУМГ ім. О. М. Бекетова
з цієї нагоди створила віртуальну виставку!
8879

4 квітня 1841 р. народилася 
Христина Данилівна Алчевська
український педагог, організатор народної освіти,
дружина Олексія Алчевського,
мати Григорія, Івана та Христі Алчевських.
Наукова бібліотека ХНУМГ ім. О. М. Бекетова
з цієї нагоди створила віртуальну виставку!
Алчевская


20 березня у всьому світі відзначається Міжнародний день щастя!
Наукова бібліотека ХНУМГ ім. О. М. Бекетова
з цієї нагоди створила віртуальну виставку!
den shastja

 До дня народження геніальної поетеси,
великої доньки українського народу
Лесі Українки,
бібліотека підготувала віртуальну виставку!!!
ScreenShot 20160225113052

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить


Web of science
Базові та розширені можливості платформи Web of science
Матеріали семінару 2.03.2017 р.  «Можливості платформи Web of Science для якісних наукових досліджень...)».
Презентація "Можливості платформи Web of science для якісних наукових досліджень"

Вебінари дивись тут

Довідкова інформація
http://everum.org.ua/
http://wokinfo.com/

Scopus

Інструкція користувача Scopus

Керівництво користувача
Українські журнали в Scopus

Вебінари з пошуку та фільтрації результатів в Scopus

Відео лекція з пошуку авторів

з інтеграції профілю автора в Scopus и ORCID

 

Подаруй бібліотеці книгу - поділись мудрістю

Сохранить

електронний каталог

Сохранить

ElibUkr 01

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Наукові журнали у вільному доступі

Сохранить

Головне управління статистики в Харьківській області

Підводні технології

schedule

Графік роботи

Цифровий репозиторій

Електронний каталог

Перейти на сайт ХНУМГ


Дистанційне навчання

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить