IdealBookshelf161 NPG 1024x1024
 
15–16 грудня 2016 року у рамках ІІ конференції «Спадщина університету. Історія. Наука. Культура. Особистість» відбувся книжковий перегляд «Вчені-ювіляри ХНУМГ ім. О. М. Бекетова 2016 року». Його було організовано біля Музейного комплексу Університету. Матеріали представлено за розділами:
•Історія ХНУМГ ім. О. М. Бекетова
•Директори
•Архітектура та живопис
•Інші галузі міського господарства
Відвідувачі мали змогу ознайомитися з виданнями різних років, альбомами вирізок з газет, фотоальбомами, журнальними статтями, буклетами, фотографіями, що зберігаються у фондах наукової бібліотеки Університету, ХДНБ ім. В. Г. Короленка та Музейного комплексу. Оформлення виставки здійснювалося за допомогою дизайн-лабораторії.
Виставку відвідали: члени ректорату, Вченої ради, співробітники, викладачі та студенти університету.
Загалом на перегляді було представлено 164 видання.

 

Спадщина

Спадщина 1 Спадщина 2

Спадщина 3 Спадщина 4

Спадщина 5 Спадщина 6

Спадщина 7 Спадщина 8

Спадщина 9 Спадщина 10

Спадщина 11 Спадщина 12


14 грудня відзначається День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.
Вшановуючи пам'ять ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС, наукова бібліотека ХНУМГ ім. О. М. Бекетова підготувала віртуальну виставку.
Чернобыль

На сучасному етапі розвитку українського суспільства актуальною є тема гендерної рівності в Україні. Науковою бібліотекою ХНУМГ ім. О. М. Бекетова підготовлено віртуальну виставку, присвячену гендерним проблемам.

 

зображення гендер


 У читальному залі суспільно-економічної літератури Наукової бібліотеки ХНУМГ ім. О. М. Бекетова організовано виставку, присвячену гендерній рівності в Україні.

01 02

03 04 05 06


Запрошення на он-лайн семінари від компанії Thomson Reuters
Компанія Thomson Reuters запрошує всіх бажаючих взяти участь у черговій серії онлайн-семінарів, присвячених роботі з платформою Web of Science та іншими ресурсами для наукової діяльності, яка пройде в період з 30 листопада по 9 грудня 2016 року.
Розклад:
30 листопада, середа
9:00 - 10:00 Платформа Web of Science - базові можливості пошуку РЕЄСТРАЦІЯ
11:00 - 12:00 Пошук по автору і ResearcherID. РЕЄСТРАЦІЯ
1 грудня, субота
9:00 - 10:00 Пошук і аналіз наукових журналів з використанням Journal Citation Reports. РЕЄСТРАЦІЯ
11:00 - 12:00 Платформа Web of Science - базові можливості пошуку. РЕЄСТРАЦІЯ
14:00 - 15:00 Пошук по автору і ResearcherID. РЕЄСТРАЦІЯ
7 грудня, неділя
08:00 - 9:00 Робота з бібліографією в програмі EndNote Online. РЕЄСТРАЦІЯ
10:00 - 11:00 Пошук і аналіз наукових журналів з використанням Journal Citation Reports. РЕЄСТРАЦІЯ
12:00 - 13:00 NEW! Робота з патентною інформацією в базі Derwent Innovation Index. РЕЄСТРАЦІЯ
14:00 - 15:00 Аналітичний інструмент InCites. РЕЄСТРАЦІЯ
8 грудня, четвер
8:00 - 9:00 NEW! Робота з патентною інформацією в базі Derwent Innovation Indeх.
РЕЄСТРАЦІЯ
10:00 - 11:00 Платформа Web of Science: розширені можливості. РЕЄСТРАЦІЯ
13:00 - 14:00 Пошук по організації в Web of Science. РЕЄСТРАЦІЯ
9 грудня, неділя
9:00 - 10:00 Платформа Web of Science: розширені можливості.
РЕЄСТРАЦІЯ
11:00 - 12:00 Пошук по організації в Web of Science. РЕЄСТРАЦІЯ
13:00 - 14:00 Аналітичний інструмент InCites. РЕЄСТРАЦІЯ
Ознайомитися з детальною інформацією та зареєструватися на семінари, що Вас цікавлять Ви можете на сайті.
Всі семінари безкоштовні. Реєстрація обов'язкова, рекомендуємо пройти її заздалегідь. Відео-інструкцію для реєстрації можна подивитися тут. За підсумками семінарів учасники зможуть отримати сертифікати (подробиці на сайті).
Наступна серія семінарів по ресурсам Thomson Reuters відбудеться в лютому 2017 року, слідкуйте за оновленнями на нашому сайті. Записи попередніх семінарів доступні на нашому каналі Youtube.
Чекаємо Вас на наших семінарах!

26 листопада 2016 року в Україні відзначається День пам'яті жертв голодоморів. Гасло цьогорічних пам'ятних заходів: «Голодомор не зламав». З метою вшанування пам’яті жертв геноциду Українського народу – Голодомору 1932 – 1933 років – наукова бібліотека ХНУМГ ім. О. М. Бекетова підготувала віртуальну виставку.

 

Golodomor new


21 листопада - День гідності та свободи.
На абонементі художньої літератури організовано книжкову виставку, присвячену третій річниці Майдану.

Революція гідності 2016


Шановні студенти!
17 листопада має особливе значення для студентів всього світу, адже це - Міжнародний день студента. Це свято зближує та об'єднує молодих людей усього світу, бо це, насамперед, день студентської солідарності, що не має меж та кордонів. Бібліотека поздоровляє зі святом!

f 17 11


 
infoday2016

8 та 9 листопада 2016 року в рамках заходів, присвячених 60-річчю Студентських будівельних загонів ХІІКБ, наукова бібліотека підготувала книжкову виставку «Епоха студентських будівельних загонів». На ній були представлені: книги, статті, газетні публікації, ілюстративний матеріал, спогади студзагонівців, вірші та пісні, присвячені студентським будівельним загонам. Матеріали виставки відображають різні аспекти цього руху: історію виникнення, широке географічне розповсюдження, питання організації праці та побуту, охорони праці, медичного забезпечення тощо. На виставці було експоновано документи із фондів бібліотек: НБ ХНУМГ ім. О. М. Бекетова, ХДНБ ім. В. Г. Короленка, НТБ НТУ «ХПІ».
   Також була представлена фотовиставка, підготовлена Музейним комплексом університету «Епоха студентських будівельних загонів в історії унівеорситету».
   Виставка проходила в червоному холі Харківського національного університету міського господарства імені О. М. Бекетова.

 

1  2  3

4  5  6

7  8  9


  До дня української писемності і мови бібліотека підготувала віртуальну виставку.

 День української писемності та мови


2016 рік в Україні проголошено роком Івана Франка. Бібліотека підготувала віртуальну виставку.

Франко Іван


Шановні викладачі!

Повідомляємо вам, що триває передплата на періодичні видання (1-ше півріччя 2017 року) . Із замовленнями звертатись до бібліотеки у читальний зал №1: суспільно-економічної літератури.
Контактна особа: Юлія Анатоліївна Букшенко, тел. 22-13

webofscience

Поновлено доступ та відкрита реєстрація у наукометричній базі Web of Science до 31.10.2016 року.
Шановні науковці, повідомляємо вас про те, що у залі інформаційного сервісу наукової бібліотеки продовжується реєстрація у Web of Science! Після реєстрації у бібліотеці ви зможете користуватися Web of Science з будь-якого персонального комп'ютера під час дії тестового доступу.
Web of Science — це пошукова платформа, яка об'єднує реферативні бази даних публікацій у наукових журналах і патентів, у тому числі бази, що враховують взаємне цитування публікацій. Web of Science охоплює матеріали з природничих, технічних, біологічних, суспільних, гуманітарних наук і мистецтва. Платформа володіє вбудованими можливостями пошуку, аналізу та управління бібліографічною інформацією.
Для реєстрації потрібно:
1. Увійти на сайт webofscience.com з комп'ютера у бібліотеці.
2. Натиснути кнопку “Увійти”.
3. Двічі ввести адресу своєї електронної пошти з доменом @kname.edu.ua (наприклад, ivan.ivanov@kname.edu.ua).
4. Скопіювати отриманий на електронну пошту код та додати його в поле “Підтвердження електронної пошти».
5. Заповнити анкету реєстрації.
Процес реєстрації займе лише 5-10 хвилин вашого часу.

У читальному залі суспільно-економічної літератури Наукової бібліотеки ХНУМГ ім. О. М. Бекетова організовано книжкову виставку "Україна - моя Батьківщина", присвячену 25-річчю від Дня Незалежності

IMG 20160822 164651
 

 


 До Дня архітектури України в читальному залі природничої та технічної літератури проходить книжкова виставка. Запрошуємо всіх охочих!
architecture day

ХНУМГ ім. О. М. Бекетова приєднується до ElibUkr

Наглядовою радою проекту ElibUkr прийнято позитивне рішення щодо приєднання Харківського національного університету міського господарства імені  О. М. Бекетова.

Інноваційний проект  ElibUkr об’єднує бібліотеки вищих навчальних закладів, національні бібліотеки та інші організації України. Метою проекту є забезпечення доступу до світової наукової інформації, створення власних академічних ресурсів, а також інтеграція української науки та бібліотечної справи у світову наукову комунікацію.

Реалізація проекту сприяє розвитку громадянського суспільства та демократичного процесу в Україні, надаючи доступ до великої кількості інформаційних ресурсів для максимальної кількості користувачів.

ElibUkr 01

 


Наукова бібліотека ХНУМГ ім. О. М. Бекетова проводить книжкову виставку, присвячену Дню Констутиції України.
Виставка проходить у читальному залі суспільно-економічної літератури.

день конституции

Наукова бібліотека ХНУМГ ім. О. М. Бекетова з 17.06.2016 по 24.06.2016 проводить книжкову виставку, присвячену Дню скорботи і вшанування пам’яти жертв війни в Україні.
Виставка проходить у читальному залі суспільно-економічної літератури.

IMG 20160617 145159 IMG 20160617 150935 IMG 20160617 150949


 Наукова бібліотека розмістила у Вікіпедії статтю про ректора ХІІКБ (1962—1975 рр.), кандидата технічних наук, професора Бутенка Юрія Ілліча.

Бутенко


Наукова бібліотека розмістила у Вікіпедії статтю про доктора технічних наук, професора ХНУМГ ім. О. М. Бекетова Маляренка Віталія Андрійовича.

432px Маляренко01


Всесвітній день навколишнього середовища
До Всесвітнього дня навколишнього середовища в читальному залі природничої та технічної літератури проходить книжкова виставка. Запрошуємо всіх охочих!

день окружающей среды1

 Виставка «Вчений, педагог, творець»

24 та 27 травня 2016 року в рамках заходів, присвячених пам'яті ректора ХІІКБ (1962—1975 рр.) Ю. І. Бутенка та 90-річчя від дня його народження, наукова бібліотека підготувала виставку «Вчений, педагог, творець». На ній були представлені: навчальні видання, наукові статті, газетні публікації Ю. І. Бутенка. Також на виставці було експоновано фотокопії архівних документів та публікації про нього. Матеріали надані з фондів бібліотек: НБ ХНУМГ ім. О. М. Бекетова, ХДНБ ім. В. Г. Короленка, НТБ УкрДУЗТ, ЦНБ ХНУ ім. В. Н. Каразіна.
Виставка проходила в холі аудиторії імені Ю. І. Бутенка та біля конференц-залу № 1. Фотоматеріали були представлені Музейним комплексом Університету, оформлення здійснила дизайн-лабораторія.

ButenkoButenko1Butenko2Butenko3Butenko4Butenko5Rektor


 

Колектив Наукової бібліотеки ХНУМГ імені О. М. Бекетова висловлює щиру подяку дарувальникам за передані до бібліотечного фонду видання в рамках акції
«Подаруй бібліотеці сучасну книгу»:

Ректор Бабаєв Володимир Миколайович
Почесний ректор Шутенко Леонід Миколайович
Перший проректор Стадник Григорій Васильович
Проректор Малєєв Олександр Іванович
Проректор Пан Миколай Павлович
Проректор Харченко Віктор Федорович
Влащенко Наталія Миколаївна (Кафедра туризму і готельного господарства)
Гайдученко Світлана Олександрівна (Кафедра менеджменту і адміністрування)
Дєгтяр Олег Андрійович (Кафедра менеджменту і адміністрування)
Ільєнко Олена Львівна  (Кафедра іноземних мов)
Капцов Іван Іванович (Кафедра екплуатації газових і теплових мереж)
Карлова Олена Анатоліївна (Кафедра менеджменту і адміністрування)
Ковалевська Алла Володимирівна  (Кафедра економіки підприємств міського господарства ЦПО та ЗН)
Лисенко Майя Станіславівна (Кафедра історії і культурології)
Литвиненко Анатолий Савелійович  (Кафедра світлотехніки і джерел світла)
Маляренко Віталій Андрійович (Кафедра систем електропостачання та електроспоживання міст)
Мартишова Лариса Сергіївна (Кафедра містобудування)
Можайкіна Наталія Василівна (Кафедра економічної теорії)
Назаренко Леонід Андрійович (Кафедра світлотехніки і джерел світла)
Овчинников Станіслав Степанович (Кафедра світлотехніки і джерел світла)
Писаревский Илья Матвеевич (Декан факультета менеджменту)
Пустовойтова Оксана Михайлівна (Кафедра будівельних кострукцій)
Рябченко Ольга Леонідівна (Кафедра історії і культурології)
Скрипник Олена Сергіївна (Охорони праці та БЖД)
Стольберг Фелікс Володимирович (Кафедра інженерної екології міст)
Сторожук Леонід Костянтинович (Кафедра основ архітектурного проектування  та рисунку)
Хандогіна Ольга Вадимівна (Кафедра інженерної екології міст)
Чумаченко Игорь Владимирович (Кафедра управління проектами у міському господарстві)
Швец Лідія Іванівна (Кафедра історії і культурології)

Подарована Вами література стане відчутним джерелом поповнення бібліотечної колекції та надасть неоціненну допомогу для забезпечення навчально-виховного процесу та науково-педагогічної діяльності університету.
Сподіваємось на нашу подальшу співпрацю і нехай Вам щастить у всіх Ваших починаннях!

 

День науки в бібліотеці

день науки

З 17 по 18 травня Наукова бібліотека провела День інформації
З 17 по 18 травня Наукова бібліотека провела День інформації. В рамках заходу було оформлено виставку нових надходжень літератури до бібліотеки за останні шість місяців. День інформації проводився у вигляді тематичних добірок нової літератури, які було надано такими структурними підрозділами бібліотеки:
  • Читальним залом суспільно-економічних наук: книги, журнали, газети;
  • Читальним залом природничої та технічної літератури: книги, журнали;
  • Абонементом навчальної літератури: книги, методичні вказівки;
  • Абонементом наукової літератури: книги;
  • Абонементом художньої літератури: книги;
  • Інформаційно-бібліографічним відділом: довідкова та краєзнавча література.
Для відвідувачів заходу було надано інформацію про місце знаходження і кількість примірників документів.
На виставці було представлено:
  • Книги – 286 примірників;
  • Журнали – 47 примірників.
Захід відвідали студенти, професори, викладачі, аспіранти та співробітники університету.

infoday1


 18 травня - Міжнародний день музеїв!
 З цього приводу бібліотекар художнього абонементу Гетьманова Т. О.
підготувала презентацію

museum


 

 infoday


15 травня 2016 року - 125 років з дня народження Михайла Булгакова

Наукова бібліотека ХНУМГ ім. О. М. Бекетова
з цієї нагоди створила віртуальну виставку!

Булгаков

  Виставка науково-методичної літератури

 


21 квітня виповнюється 200 років з дня народження Шарлотти Бронте
Наукова бібліотека ХНУМГ ім. О. М. Бекетова
з цієї нагоди створила віртуальну виставку!
8879

4 квітня 1841 р. народилася 
Христина Данилівна Алчевська
український педагог, організатор народної освіти,
дружина Олексія Алчевського,
мати Григорія, Івана та Христі Алчевських.
Наукова бібліотека ХНУМГ ім. О. М. Бекетова
з цієї нагоди створила віртуальну виставку!
Алчевская


20 березня у всьому світі відзначається Міжнародний день щастя!
Наукова бібліотека ХНУМГ ім. О. М. Бекетова
з цієї нагоди створила віртуальну виставку!
den shastja

 До дня народження геніальної поетеси,
великої доньки українського народу
Лесі Українки,
бібліотека підготувала віртуальну виставку!!!
ScreenShot 20160225113052

Сохранить

Сохранить

Наукова бібліотека розмістила у Вікіпедії статтю про доктора технічних наук, професора ХНУМГ ім. О. М. Бекетова Маляренка Віталія Андрійовича.

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Расписание:

30 ноября, среда

9:00 – 10:00     Платформа Web of Science – базовые возможности поиска

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить