21 10 22 ФотозонаЗапрошуємо усіх бажаючих зробити осіннє фото у бібліотеці. Фотозона розташована у читальному залі №2.

14 жовтня - одне з найбільших державних свят. Ця визначна дата символізує багаті і славні традиції українського народу, уособлює мужність, героїзм, незламність національного духу оборонців та визволителів рідної землі на всіх етапах її багатовікової історії. До Дня українського козацтва та Дня захисника України Наукова бібліотека ХНУМГ ім. О. М. Бекетова підготувала книжкову виставку «Рідна земле моя, ти козацькою славою щедра» та провела зі студентами вікторину «Чи добре ви знаєте козацькі традиції та звичаї». Студенти активно відповідали на питання вікторини та продемонстрували свої знання з історії козацтва. Найактивніші учасники заходу отримали призи у вигляді екоблокнотів та ручок.

10 11 21На сайті Наукової бібліотеки представлено відкритий перегляд науково-методичних праць науково-педагогічного складу Університету за 2018–2020 рр. Ця добірка відображає діяльність науковців Університету зі створення підручників, навчальних посібників, монографій тощо. Матеріали згруповано за факультетами, а всередині за роками та видами видань. Назви факультетів наведені відповідно до «Штатного формуляру професорсько-викладацького складу ХНУМГ ім. О. М. Бекетова станом на 1 січня 2020 р.».

Всього представлено 155 видань.

З них:

  • підручників – 14;
  • навчальних посібників – 83;
  • монографій – 56;
  • інших видань – 2.

Протягом жовтня-грудня цього року буде проведено низку вебінарів з питань використання електронних ресурсів наукової інформації.

Так, компанія Clarivate проведе з 11 по 14 жовтня вебінари з питань використання бази даних Web of Science Core Collection та аналітичного інструмента InCites.

Компанія Elsevier в період з жовтня по грудень цього року організує вебінари, присвячені питанням використання баз даних  ScienceDirect, Scopus, аналітичного інструмента SciVal та інших електронних ресурсів.

Реєстрація:

09 07 2Колектив Наукової бібліотеки щиро вітає директора Надію Олександрівну Євсюкову із нагородженням Почесною грамотою виконавчого комітету Харківської міської ради!

Церемонія нагородження відбулася 29 вересня 2021 року в кіноконцертному залі «Україна», з нагоди Дня працівників освіти. Напередодні свята секретар Харківської міської ради Ігор Терехов подякував освітянам за нелегку і відповідальну працю.

Бажаємо Надії Олександрівні нових досягнень, реалізації всіх ідей і планів, міцного здоров’я, успіху і благополуччя!

Подаруй бібліотеці книгу - поділись мудрістю

Сохранить

ElibUkr 01

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Наукові журнали у вільному доступі

Сохранить

Головне управління статистики в Харьківській області

Підводні технології