Книги10722У період воєнного стану бібліотека працює у дистанційному режимі, тож звертаємося до всіх користувачів, у першу чергу до:

– здобувачів вищої освіти, які закінчили, або припинили навчання в університеті;

– викладачів та співробітників, які звільняються,

з проханням повернути всю одержану літературу до бібліотеки (ліквідувати свою заборгованість).

Якщо література втрачена або пошкоджена, її потрібно замінити аналогічною або рівноцінною (визначає відповідальний бібліотекар).

За консультацією з питань заборгованості можна звернутися, надіславши листа:

  1. На електронну скриньку: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.;
  2. У месенджер Facebook: Наукова бібліотека ХНУМГ ім. О. М. Бекетова;
  3. Або зателефонувавши за тел. 0666404130.

з днем архітектуриПісля Другої світової війни в усьому світі пам'ятники архітектури потрібно було відновлювати з руїн. Міжнародний союз архітекторів у 1946 році заснував Всесвітній День архітектури, щоб вшанувати важливість своєї праці.

Presentation 5 7 1024x576 1 400x225У червні-липні 2022 р. Research4Life спільно з організаціями-партнерами проведуть останні три вебінари із серії безкоштовних англомовних вебінарів. Під час вебінарів науковці зможуть дізнатися про видавничу етику, збільшення шансів на публікацію результатів досліджень в наукових журналах та максимізацію впливу власної наукової публікації на наукову спільноту тощо.

День Конституції УкраїниДень Конституції України, який щороку відзначається 28 червня, – єдине свято, закріплене в самій Конституції. Це знаковий для всіх нас день, бо саме цього дня у 1996 році ми отримали основоположний документ найвищої юридичної сили. Ця подія була вкрай важливою для України, що зміцнила її суверенітет та територіальну цілісність.

Підтримуючи наукову спільноту України в умовах війни, видавництво Bentham Science продовжило українським закладам вищої освіти та науковим установам доступ до своїх електронних ресурсів до 30 вересня 2022 р.

У 2021 році понад 200 установ уже скористалися можливістю підключити доступ до ресурсів Bentham Science (електронних журналів, книг, баз даних).

Іншим (новим) установам, які бажають отримати доступ, необхідно заповнити форму за посиланням:

Заявка на доступ для нових установ

Bentham Science – видавець рецензованої наукової літератури в галузях фармакології та медицини, технічних та суспільних наук. На сьогодні Bentham Science видає понад 130 наукових рецензованих журналів, переважна більшість яких індексуються провідними бібліографічними базами даних.

Детальніше про ресурс, перевірка наявності доступу, корисні ресурси та технічна підтримка за посиланням.

Подаруй бібліотеці книгу - поділись мудрістю

Сохранить

ElibUkr 01

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Головне управління статистики в Харьківській області

Підводні технології