2022 01 21День 22 січня 1919 року увійшов до національного календаря, як велике державне свято – День Соборності України. Саме тоді на площі перед Софією Київською відбулася подія, про яку мріяли покоління українських патріотів: на волелюбному зібранні було урочисто проголошено злуку Української народної республіки і Західноукраїнської народної республіки. Мабуть, не випадково вказаний день збігався з річницею історичного IV Універсалу Центральної Ради, згідно з яким УНР проголошувалась самостійною, незалежною державою. Отже, він мав стати днем подвійного всенародного свята – Незалежності й Соборності. Саме цій знаменній події присвячена книжкова виставка  «Від історичної злуки – до омріяної злагоди».

Шановні, науковці, запрошуємо вас на вебінари Clarivate:

20 січня о 16:15 повтор вебінара про гранти, необхідна нова реєстрація (нижче посилання), та запрошуємо вас на вебінари по роботі з бібліографією EndNote та базою Web of Science. Всі заходи українською, безкоштовні, тривалість кожного - одна година, проходять у Webex. Дана програма не працює з операційними системами ХР і чутлива до версії браузера.Слухачі, які були присутні більше 90 % основного часу вебінару, протягом трьох робочих днів отримують сертифікат учасника. Реєстрацію на всі вебінари – відкрито, перейдіть за посиланням, натисніть Register, заповніть анкету.

Clarivate Analytics

Шановні науковці, аспіранти та студенти, в 2022 році компанія Clarivate продовжує надавати науковцям НДІ та ВНЗ України державної форми власності доступ до найкращої літератури, що проіндексована у Web of Science. Прозорі метрики на платформі та в аналітичних надбудовах Journal Citation Reports та InCites дозволяють оцінювати здобутки та приймати зважені рішення, будувати і втілювати публікаційну і інноваційну стратегію науковцю, установі і країні. EndNote прискорює оформлення публікацій, а Publons та ResearcherID дозволяють представляти дані науковій спільноті.

В 2021 році було започатковано серію вебінарів "Clarivate науковцям", які відвідали більше 19 тисяч слухачів. Було розіслано більше 16,5 тис сертифікатів, тим хто відвідав більше 90 % основного часу вебінару. Учасникам, які відвідали усі 12 вебінарів, розіслано повідомлення та буде надіслано віддрукований сертифікат і календар з розкладом наступних вебінарів.

12 24Прийміть найщиріші вітання з Новим 2022 роком від колективу Наукової бібліотеки ХНУМГ ім. О. М. Бекетова!

Бажаємо, щоб майбутній рік приніс в кожен дім щастя, здоров’я, злагоду, добробут і затишок! Нехай здійсняться всі заповітні мрії!  

Запрошуємо переглянути «цікавинки» про святкування Нового року в Україні та інших країнах світу.

22 грудня 2021 року у Науковій бібліотеці Харківського національного педагогічного університету імені Г. С. Сковороди відбувся круглий стіл «Університетська бібліотека: сторінки історії, сучасний вимір».

З доповідями від Наукової бібліотеки ХНУМГ ім. О. М. Бекетова виступили: начальниця методичного відділу Юлія Моргун («Сторінки історії та сучасного розвитку Наукової бібліотеки ХНУМГ ім. О. М. Бекетова»), завідувачка сектору інформаційно-бібліографічного обслуговування інформаційно-бібліографічного відділу Тетяна Гетьманова («Проєктна діяльність Наукової бібліотеки ХНУМГ ім. О. М. Бекетова в контексті збереження та вивчення інтелектуальної спадщини вчених Університету») та начальниця відділу книгозберігання Наталя Масенко («Проєкт «Зелені проєкти університетських бібліотек» Наукової бібліотеки ХНУМГ ім. О. М. Бекетова»).

Подаруй бібліотеці книгу - поділись мудрістю

Сохранить

ElibUkr 01

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Наукові журнали у вільному доступі

Сохранить

Головне управління статистики в Харьківській області

Підводні технології

schedule

Графік роботи

Цифровий репозиторій

Електронний каталог

Перейти на сайт ХНУМГ


Дистанційне навчання

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

fileadmin images images for publications UBA logo prozrachnoe

Сохранить