В умовах воєнного стану колектив Наукової бібліотеки ХНУМГ ім. О. М. Бекетова продовжує займатися науковою, бібліографічною та інформаційною діяльністю. Дистанційно працюють 14 бібліотекарів, 6-ть з яких знаходяться у місті Харків.

За період з 24 лютого 2022 року до 18 травня 6-ть співробітників наукової бібліотеки працювали на своїх робочих місцях у приміщенні бібліотеки 11 днів.

28 березня 2022 року наукова бібліотека долучилася до Міжнародної Програми, яка є результатом співпраці між організаціями ООН, академічними, професійними та науковими видавцями. Було оформлено Договір на отримання безкоштовного тестового доступу до повнотекстових електронних ресурсів на платформі Research4Life для науковців Університету.

Шановні користувачі! Наукова бібліотека ХНУМГ ім. О. М. Бекетова інформує про вихід чергового випуску всеукраїнського журналу "Сучасна освіта" №5 - довідник навчальних закладів в Україні і за кордоном (травень 2022 р.).

Ознайомитись з архівом номерів можна за посиланням https://osvita.in.net/magazine

Читати новий випуск журналу "Сучасна освіта" - перейдіть за посиланням:

https://osvita.in.net/images/publishing/2022/05/mobile/index.html

У номері читайте:

photo5195276223624887143Вишита сорочка є одним з найпопулярніших символів України та культури країни. У кожному регіоні країни були свої орнаменти та візерунки, найпоширенішими кольорами вишивки були червоний і чорний. День української вишиванки 2022 не є державним святом, проте став одним з найулюбленіших у народі. Відзначають день вишиванки з 2006 року, коли студентка Чернівецького університету запропонувала одногрупникам прийти на пари в сорочках з орнаментом. Це свято щорічно відзначається в третій четвер травня. Люди в усьому світі надягають етнічний одяг, показуючи приналежність до української культури і традицій. У мирний час в цей день влаштовуються всілякі ярмарки і проходять фестивалі. У деяких містах влаштовують паради вишиванок. В умовах воєнного стану масові заходи проводитися не будуть, проте можна відзначити це свято в колі сім'ї.

У ці нелегкі для всіх нас часи випробувань хочеться згадувати приємні події, які відбувалися в нашому мирному житті. Однією з таких подій є участь колективу нашої бібліотеки в акції «Посади дерево», яка була приурочена до 100-річного ювілею бібліотеки. Саме 15 травня 2021 року ми посадили дерево на алеї у Харківському Парку ім. М. Горького. Це був чудовий, сонячний, а головне мирний день. На жаль, наш прекрасний Парк зазнав руйнувань під час війни. Сподіваємося, що наше дерево вціліло і буде радувати своєю красою ще не одне покоління харків'ян та гостей нашого міста. Закінчиться війна і ми обов'язково всім нашим дружнім колективом знову відвідаємо наш улюблений парк і зробимо ще одне фото біля висадженого нами дерева. А наразі запрошуємо переглянути незабутні фото від 15 травня 2021 року.

15 22 1

У часи війни весь український народ згуртувався для боротьби з ворогом. Кожен українець в міру своїх сил долучається до наближення перемоги. Бібліотекарі, використовуючи всі свої знання, вміння, навички, також не залишаються осторонь.

ХНУМГ ім. О. М. Бекетова опинився в зоні активних бойових дій, тож наукова бібліотека переформатувала майже всю свою діяльність в дистанційний режим. Одним з головних професійних та життєвих пріоритетів став захист інформаційного простору, боротьба з фейками, дезінформацією та кіберзагрозами.

Подаруй бібліотеці книгу - поділись мудрістю

Сохранить

ElibUkr 01

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Головне управління статистики в Харьківській області

Підводні технології

schedule

Графік роботи

Цифровий репозиторій

Електронний каталог

Перейти на сайт ХНУМГ


Дистанційне навчання

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

fileadmin images images for publications UBA logo prozrachnoe

Сохранить