IMG 20220814 083857 907Із 1993 року в Україні щорічно друга неділя серпня спеціальним Указом Президента встановлена як професійне свято – День працівників будівництва.
В усі часи будівництво було і є однією з найважливіших сфер економіки країни. Так, складно переоцінити значення якісних і безпечних будівель для сучасного, швидко зростаючого суспільства.

IMG 20220809 215223 041Колектив Наукової бібліотеки ХНУМГ ім. О. М. Бекетова висловлює щирі співчуття Наталії Петрівні Тріпутіній з приводу героїчної загибелі її сина, захисника України –  Микити Олександровича Білостоцького. В цю гірку мить поділяємо горе сім’ї загиблого та разом з ними схиляємо голову в глибокій скорботі. Вічна пам’ять і слава українському воїну, який захищав Батьківщину та кожного з нас!

Співробітники Наукової бібліотеки ХНУМГ ім. О. М. Бекетова докладають усіх зусиль, щоб бути корисними у складні для нашої країни воєнні часи: наполегливо працюють у наукометричних базах даних; пишуть статті; займаються волонтерством; беруть участь у різних конференціях, які проводять бібліотеки ЗВО, вебінарах, у благодійних аукціонах, направляючи кошти на підтримку ЗСУ тощо. Також займаються освітою та самоосвітою, підвищуючи свій особистісний та професійний рівень. 

Наукова бібліотека ХНУМГ інформує про те, що Громадською організацією «Товариство дослідників України» спільно з Міністерством культури та інформаційної політики України розроблено посібник «Центр культурних послуг в територіальній громаді», який містить практичні рекомендації щодо процесу створення Центрів культурних послуг (ЦКП): від ідеї до фактичного створення.

Даний посібник є результатом проєкту "Центри культурних послуг як інструмент згуртованості громади", який реалізовувався ГО "Товариство дослідників України" за ініціативи Міністерства культури та інформаційної політики України та фінансової підтримки Швейцарії, що надавалась через Швейцарську агенцію розвитку та співробітництва (SDC).

У посібнику представлені: рекомендації щодо різних етапів створення ЦКП: від ідеї до фактичного функціонування; приклади Статуту, положень про структурні підрозділи, посадових інструкцій; приклади архітектурних рішень та багато іншого.

На окрему увагу заслуговує розділ, що стосується бренду ЦКП. Можна створити свій власний бренд, дотримуючись рекомендацій, а можна використовувати ті матеріали, які розробили фахівці для загальнонаціонального бренду ЦКП. Скачати логотипи та інші матеріали (включно із прикладами документів) можна за посиланнями або QR-кодами, що є у посібнику. Переглянути посібник можна за посиланням: https://mkip.gov.ua/news/7463.html

День української державности 1День Української Державності – державне свято, що відзначатиметься щороку в Україні 28 липня, у День Хрещення Київської Русі–України. Цьогоріч державне свято відбудеться під час шостого місяця повномасштабної війни.

Подаруй бібліотеці книгу - поділись мудрістю

Сохранить

ElibUkr 01

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Головне управління статистики в Харьківській області

Підводні технології

schedule

Графік роботи

Цифровий репозиторій

Електронний каталог

Перейти на сайт ХНУМГ


Дистанційне навчання

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

fileadmin images images for publications UBA logo prozrachnoe

Сохранить