Голод… Це страшне слово повертає нас у далекі 1932–1933 роки. На початку 20 століття Україна пережила три Голодомори: 1921–1923, 1932–1933 та 1946–1947 років. Але найбільш трагічним з них виявився голод 32–33 років. Український народ у смутку і скорботі доземно схиляє голови, вшановуючи пам’ять мільйонів його жертв, засуджуючи творців цієї чорної сторінки в історії України. Ми маємо знати, що українська нація стала жертвою страшного злочину, який ніколи не повинен повторитись.  В останні листопадові дні весь світ вшановує пам’ять найтрагічніших подій  Голодомору 1932–1933 років.

Запалимо свічку пам’яті!

Запрошуємо до наукової бібліотеки ХНУМГ ім. О. М. Бекетова  переглянути  книжкову виставку-реквієм «Хвилина мовчання сльозою горить» (до Дня пам`яті жертв Голодомору), на якій експоновані історичні документи  та літературні твори, присвячені темі Голодомору 1932–1933 рр. з фонду нашої бібліотеки.

11 26 Golodomor

Шановні науковці, запрошуємо вас скористатися базами даних EBSCO. Тестовий доступ триватиме до 31 грудня 2021 року. Доступ до баз даних можна отримати на платформі EBSCOhost у внутрішній мережі Університету та з домашніх комп’ютерів за допомогою логіна та пароля:

пряме посилання на бази даних: https://search.ebscohost.com/

Логін:             urbaneconuni

Пароль:         kharkiv##2021

Відео з підручника YouTube, де представлені основні функції та параметри пошуку баз даних EBSCO (англійською мовою):

Перелік 12 повнотекстових електронних баз даних платформи EBSCO за посиланням.

11 17 stud21Шановні, наші улюблені студенти! Наукова бібліотека ХНУМГ ім. О. М. Бекетова  вітає вас з Міжнародним днем студента і від щирого серця бажає успішного навчання та творчих успіхів. Нехай ваше життя стане захоплюючим шляхом, на якому ви пізнаєте багато нового, цікавого, а також щастя та любов. Нехай ваша самореалізація стане справжньою метою, яку ви обов'язково досягнете, і завжди відкриватимете для себе нові горизонти.

Ми завжди раді вас бачити в науковій бібліотеці! Приходьте разом с друзями попрацювати і просто відпочити.

Шановні науковці, запрошуємо вас на чергові вебінари компанії Clarivate українською.

Всі заходи безкоштовні на платформі WEBEX*. За умови прослуховування 90 % основного часу вебінару ви отримаєте сертифікат учасника протягом трьох робочих днів на вказану при підключенні електронну адресу. Реєстрацію відкрито за відповідними посиланнями.

Наприкінці жовтня 2021 р. у Науковій бібліотеці ХНУМГ ім. О. М. Бекетова пройшов квест присвячений святу Halloween, який вже став традиційним. Учасники проявили спритність, здатність логічно мислити, за що отримали свої солодкі призи. Ось як це було......

Halloween4

Подаруй бібліотеці книгу - поділись мудрістю

Сохранить

ElibUkr 01

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Наукові журнали у вільному доступі

Сохранить

Головне управління статистики в Харьківській області

Підводні технології

schedule

Графік роботи

Цифровий репозиторій

Електронний каталог

Перейти на сайт ХНУМГ


Дистанційне навчання

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

fileadmin images images for publications UBA logo prozrachnoe

Сохранить