14 квітня 2019 року у Харківській міській раді пройшла презентація проекту зі створення муніципального стартап-центру «StartupKharkiv», який реалізується Управлінням інноваційного розвитку та іміджевих проектів та КП «Міський інформаційний центр» під патронатом Харківського міського голови Геннадія Кернеса.

У заході взяли участь директори департаментів міської ради та профільних комунальних підприємств, представники харківських вишів, молодіжних об'єднань, у тому числі методист наукової бібліотеки ХНУМГ ім. О. М. Бекетова М. В. Дмитрієва та головний бібліограф О. О. Хоменко.

Як зазначив заступник міського голови з питань сім'ї, молоді та спорту Костянтин Лобойченко, муніципальний стартап-центр об'єднає схожі приватні структури і представників влади для підтримки молодіжних ініціатив та реалізації інноваційних ідей.

Начальник Управління інноваційного розвитку та іміджевих проектів Вікторія Грецька-Миргородська повідомила, що про створення стартап-центру задумалися під час написання Стратегії розвитку міста Харкова, коли побачили, що є суспільний запит. Працювати «StartupKharkiv» буде за міжнародними стандартами. В ході його діяльності планується підписання меморандумів про співпрацю з трьома великими некомерційними стартап-центрами - в Амстердамі, Монте-Карло і Дубаї, які разом з колегами відвідала начальник управління.

За словами Вікторії Грецької-Миргородської, замовником проекту зі створення стартап-центру може стати і міська рада, яка допоможе реалізувати цю ідею для поліпшення життя в Харкові. Наприклад, за допомогою стартап-центру можуть бути реалізовані проекти з розвитку інфраструктури, створенню «розумного» міста та інших ініціатив.

«Харків повинен бути провідним інноваційним центром країни. Протягом трьох років ми працюємо в різних напрямках. Проводимо школу грантрайтінга, конкурс інноваційних проектів. Видали книгу з написання грантових заявок, яка буде у бібліотеках міста та країни. Коли давали муніципальний грант на реалізацію ідей, стикалися з тим, що деякі проекти були стартапами», - розповіла про те, що передувало створенню «StartupKharkiv», начальник управління.

Радник з інформаційних технологій КП «Міський інформаційний центр» Олександр Попов повідомив, що система об'єднає вищі навчальні установи, молодь, промислові підприємства і департаменти міської ради. Центр розташовуватиметься в районі Нетеченської набережної, по вул. Кузнечній. Загальна площа приміщення становить 307 кв. м. У ньому є дві великі зали - близько 70 і 200 кв. м, в яких можна буде створити кабінети і вільну зону. Приміщення у будівельному стані, згодом його приведуть до ладу.

«Потрібно залучати молодь з їх ідеями і пропозиціями. Нам потрібний майданчик, де молодь зможе зустрічатися і спілкуватися. Будемо залучати керівників міських структур, щоб вони розповіли, які напрямки потрібно розвивати у місті, допоможемо з точки зору економічних знань, правових питань. Будемо шукати інвесторів», - повідомив Олександр Попов.

Перші заходи у «StartupKharkiv» планують проводити вже цієї осені.

2

3

4

5


fileadmin images images for publications UBA logo prozrachnoe

Web of science
Базові та розширені можливості платформи Web of science
Матеріали семінару 2.03.2017 р.  «Можливості платформи Web of Science для якісних наукових досліджень...)».
Презентація "Можливості платформи Web of science для якісних наукових досліджень"

Вебінари дивись тут

Довідкова інформація
http://everum.org.ua/
http://wokinfo.com/

Scopus

Інструкція користувача Scopus

Керівництво користувача
Українські журнали в Scopus

Вебінари з пошуку та фільтрації результатів в Scopus

Відео лекція з пошуку авторів

з інтеграції профілю автора в Scopus и ORCID

 

Подаруй бібліотеці книгу - поділись мудрістю

Сохранить

ElibUkr 01

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Наукові журнали у вільному доступі

Сохранить

Головне управління статистики в Харьківській області

Підводні технології

schedule

Графік роботи

Цифровий репозиторій

Електронний каталог

Перейти на сайт ХНУМГ


Дистанційне навчання

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить