kursi 7

7 червня 2019 року працівники наукової бібліотеки ХНУМГ ім. О. М. Бекетова успішно закінчили дистанційні очно/заочні курси з підвищення кваліфікації, які проводили тренери Інституту післядипломної освіти Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв м. Києва кандидат педагогічних наук, професор, Заслужений працівник культури Загуменна Віра Вікторівна та кандидат історичних наук, доцент, член Президії Української бібліотечної асоціації (УБА) Хіміч Ярослава Олегівна, та отримали іменні сертифікати.

У процесі навчання бібліотекарі отримали знання, уміння та навички роботи у сфері інноваційної, ініціативної діяльності бібліотек з використанням основ менеджменту, маркетингу, фандрейзингу, адвокасі, cоціального партнерства. Викладачі поділилися власним досвідом та досвідом інших бібліотек з питань розробки і складання стратегічних планів; проведення досліджень ринку бібліотечних послуг, складання рекламних матеріалів; підготовки проектів для отримання гранту, результативної роботи із потенційними донорами, спонсорами; використання різних форм і методів адвокасі та ін. Використовувалися також форми проміжного контролю у вигляді експрес-опитування, виконання завдань самостійної роботи, практичних завдань, тестувань.

Підсумковий контроль засвоєння знань відбувся у Науковій бібліотеці ХНУМГ ім. О. М. Бекетова з 3-7 червня 2019 року у формі заліку.

Для перевірки знань тренери застосовували практичні заняття з використанням активних та інтерактивних форм навчання (тренінги, ділові, рольові, моделюючі ігри, майстер-класи, комп'ютерні презентації, «мозкові штурми»).

Заняття проходили в жвавій, дискусійній, творчій, доброзичливій атмосфері. Бібліотекарі дуже вдячні викладачам за набуті знання, навики, вміння та щиро сподіваються на подальшу плідну співпрацю!

kursi 2

kursi 3

kursi 4

kursi 5kursi 6


fileadmin images images for publications UBA logo prozrachnoe

Web of science
Базові та розширені можливості платформи Web of science
Матеріали семінару 2.03.2017 р.  «Можливості платформи Web of Science для якісних наукових досліджень...)».
Презентація "Можливості платформи Web of science для якісних наукових досліджень"

Вебінари дивись тут

Довідкова інформація
http://everum.org.ua/
http://wokinfo.com/

Scopus

Інструкція користувача Scopus

Керівництво користувача
Українські журнали в Scopus

Вебінари з пошуку та фільтрації результатів в Scopus

Відео лекція з пошуку авторів

з інтеграції профілю автора в Scopus и ORCID

 

Подаруй бібліотеці книгу - поділись мудрістю

Сохранить

ElibUkr 01

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Наукові журнали у вільному доступі

Сохранить

Головне управління статистики в Харьківській області

Підводні технології

schedule

Графік роботи

Цифровий репозиторій

Електронний каталог

Перейти на сайт ХНУМГ


Дистанційне навчання

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить