Книгохранение с весами miniУ рамках реалізації концепції «Зелений Університет», започаткованої проєктом «Ефективне управління енергією – перший крок до Зеленого Університету» за підтримки Посольства Польщі в Україні та з метою раціонального використання природних ресурсів, в ХНУМГ ім. О. М. Бекетова 16 березня 2016 року Науковою бібліотекою було розпочато кампанію зі збору макулатури від кафедр та підрозділів, яка і до сьогодні успішно реалізується.

У 2019 році Бібліотекою було прийнято та здано до ТОВ «Вторма-1» одну тонну макулатури. Загальна кількість зданої макулатури за час існування проекту становить 6218 кг.

За отримані від зданої макулатури кошти Університетом були придбані канцелярські товари, які були роздані завідуючою відділом книгозберігання Масенко Н. Є. кафедрам та підрозділам університету, що приймали активну участь у проекті. Висловлюємо подяку коллективу відділу книгозберігання: Масенко Н. Є., Балабанік Ю. М., Ветчинкіній В. А., Дерід С. Л. та Курдіновській С. Ю. за організацію роботи з макулатурою.

Найбільшу кількість макулатури у 2019 році здали: кафедра міського будівництва, кафедра інженерної екології міст, кафедра фінансово-економічної безпеки, обліку та аудиту.

Приєднуйтесь до проєкту заради однієї, спільної мети – збереження природних ресурсів!


Подаруй бібліотеці книгу - поділись мудрістю

Сохранить

ElibUkr 01

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Наукові журнали у вільному доступі

Сохранить

Головне управління статистики в Харьківській області

Підводні технології

schedule

Графік роботи

Цифровий репозиторій

Електронний каталог

Перейти на сайт ХНУМГ


Дистанційне навчання

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

fileadmin images images for publications UBA logo prozrachnoe