8 березняМилі жінки! Прийміть найщиріші вітання зі святом 8 березня – прекрасним днем, що символізує початок весни, оновлення природи, перше тепло. Нехай це тепло назавжди оселиться у ваших будинках і душах, а кожен день буде зігрітий щастям, повагою, розумінням і любов’ю рідних, близьких і коханих, наповнений новими відкриттями та натхненням!

З нагоди свята 8 березня запрошуємо переглянути книжкову виставку «Жінки в історії України», присвячену талановитим, вольовим та сильним жінкам в історії нашої країни.

Жінка-правитель, жінка-астроном, жінка-воїн, жінка-волонтер – українки в різний період історії показували силу, характер та розум. Княгиня Ольга і Соломія Крушельницька, Марко Вовчок і Клавдія Шульженко, Леся Українка і Ліна Костенко, Роксолана і Ольга Кобилянська, Катерина Білокур і Людмила Гурченко, Міртала Пилипенко і Марія Заньковецька, Яна Клочкова і Джамала та багато інших. Своєю багатогранною діяльністю ці видатні українські жінки вплинули на розвиток і становлення української держави. Вони зробили вагомий внесок в культуру, мистецтво, освіту, спорт, науку, літературу і багато інших сфер життя України. А також протягом усієї багатовікової історії щиро вболівали за свою країну та її соціально-економічний розвиток. Кожна їхня історія заслуговує поваги та захоплення. Українська жінка – особливий феномен, що не має аналогів у світі!

З виставкою можна ознайомитися у читальному залі суспільно-економічної літератури.

Жінки в історії України 2

Жінки в історії України 1


Подаруй бібліотеці книгу - поділись мудрістю

Сохранить

ElibUkr 01

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Наукові журнали у вільному доступі

Сохранить

Головне управління статистики в Харьківській області

Підводні технології

schedule

Графік роботи

Цифровий репозиторій

Електронний каталог

Перейти на сайт ХНУМГ


Дистанційне навчання

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

fileadmin images images for publications UBA logo prozrachnoe