день вишиванки 2020У культурі практично будь-якого народу є речі, які яскраво відображають його особливу національну традицію. В Україні таким символом є вишиванка –  своєрідний унікальний код українського етносу з зашифрованими оберегами, символами та знаками. День вишиванки – поки ще не офіційне і відносно нове народне свято, покликане сприянню єдності і культурного відродження всього багатонаціонального українського народу. Воно відзначається в третій четвер травня. У 2020 році День вишиванки припадає на 21 травня.

Цього року ми не проводитимемо масових заходів, а також будемо дотримуватимемось всіх медичних рекомендацій на період пандемії. Разом з тим вважаємо, що українцям в такий кризовий період особливо потрібні позитивні емоції, натхнення, налаштування на добрі думки.

Зробіть сімейну фотосесію, проведіть флешмоб, зустріньте свято з родичами. Наприклад, зніміть коротке відео у традиційному вбранні та викладіть у соцмережі. Пара чи родина з дітками в одному сімейному образі викличе фурор серед шанувальників українських традицій.

День Вишиванки 2020 присвячується українській родині та родоводу. Пандемія дала можливість зупинитись та осмислити те, що насправді важливо – турбота про старше покоління та виховання освіченого, гуманного наступного. Запрошуємо подивитись віртуальну виставку "День вишиванки", яку Наукова бібліотека ХНУМГ ім. О. М. Бекетова створила з метою збереження і популяризації українських традицій.


Подаруй бібліотеці книгу - поділись мудрістю

Сохранить

ElibUkr 01

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Головне управління статистики в Харьківській області

Підводні технології

schedule

Графік роботи

Цифровий репозиторій

Електронний каталог

Перейти на сайт ХНУМГ


Дистанційне навчання

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

fileadmin images images for publications UBA logo prozrachnoe

Сохранить