Кількість учасників, що хотіли взяти участь у вебінарах першого тижня червня була значно більше 1000, тому з 8 червня всі вебінари будуть проведені повторно, а також ще один вебінар з порадами, як опублікуватися в наукових виданнях. Отримання сертифікату учасника передбачено за кожний вебінар окремо, тим хто прослухає від 90 % часу. Реєстрацію відкрито (після переходу за посиланням ЗНАЙДІТЬ слово Register, під ним ховається анкета). Безкоштовно. Зверніть увагу, що початок не завжди у звичний час. Тривалість 1 година. Для успішного підключення до вебінару, уважно прочитайте та подивіться інструкцію.

Розклад вебінарів:

8 червня 16:15-17:15
Тема: Публікації в міжнародних виданнях
Навіщо публікуватися в міжнародних виданнях? Де надруковано більше статей за моєю темою за останні 5 років. Як отримати перелік таких видань? Як перевірити, безкоштовна публікація чи платна? Яка вартість у журналах відкритого доступу? Скільки авторів, установ, посилань в переліку літератури може бути? Скільки часу іде рецензування/публікація? За яким форматом оформити статтю? Що можна/не можна робити зі статтею після публікації? Як підібрати та оцінити видання з Web of Science Core Collection? Як перевірити, чи індексується видання у Web of Science Core Collection? Відповіді на ваші запитання.
Реєстрація: https://bit.ly/2MnxJ54

9 червня 14:15-15:15
Тема: Профіль установи у Web of Science: створення, корегування, використання
Повтор вебінару від 4 червня. Чому можуть виникати складнощі з ідентифікацією та коректною оцінкою публікаційної діяльності установи? Який масштаб втрат може бути, на що і як це може вплинути? Яка функція і можливості профілю установи, процедура створення. Хто? За яким алгоритмом? Які строки? Як додати чи видалити зайві публікації. Що робити, якщо назва установи змінилася? Які показники можна розрахувати у Web of Science Core Collection та InCites. Як створити перелік документів певної установи, за певні роки, у певному форматі. Відповіді на запитання.
Реєстрація: https://bit.ly/2XYIHmR

10 червня 16:15-17:15
Тема: Що нам готує новий інтерфейс Web of Science Core Collection.
Повтор вебінару від 2 червня. Платформа Web of Science модернізується та оновлюється. Вже доступний для перегляду новий інтерфейс з базовим пошуком. На вебінарі наживо переглянемо, що буде змінено, що залишиться незмінним, повторимо алгоритм пошуку даних, збереження інформації, наявні доступні функції. Порівняємо з інтерфейсом, що існує. Зробимо пошук за темою, проаналізуємо ким, де, в яких країнах виконувалися ці роботи, якими фондами фінансувалися, в яких виданнях друкувалися. Обговоримо питання з реєстраційних анкет.
Реєстрація: https://bit.ly/36TwjbX

11 червня 14:15-15:15
Тема: Можливості аналітичного інструменту InCites 
Повтор вебінару від 5 червня. За даними Web of Science можна визначити, яку кількість документів, якого типу надрукували науковець, установа, країна, яку кількість цитувань у яких виданнях було отримано, та автоматично розрахувати h-index (індекс Гірша) та середню цитованість документу. Але як співвідносяться ці дані з середньосвітовим рівнем, чи краще почали цитуватися роботи, які співробітництва більш успішні, які установи більш продуктивні і ефективні для виконання спільних проектів, чому певна установа має кращі показники, які практики можна запозичити. Які показники і індикатори є в InCites, як розраховується CNCI. Поговоримо про це на оглядовому вебінарі InCites, що вперше проводиться українською. Відповіді на запитання, поставлені під час реєстрації - наприкінці вебінару.
Реєстрація: https://bit.ly/2zP0EfV

12 червня 15:15-16:15
Тема: Критерії та процедура відбору видань до Web of Science Core Collection 
Повтор вебінару від 3 червня. Протягом вебінару розглянемо критерії якості наукових видань, процедуру подачі видання для оцінки та критерії, за якими проходить відбір. Проговоримо, як оцінити власне видання, порахувати цитування, що має у Web of Science Core Collection, визначити, які видання є за цією темою (потенційних конкурентів або чий досвід може допомогти у розвитку видання), які теми, якими вченими, з яких установ/країн друкуються в таких виданнях. Про роль, права та обов’язки, авторів, рецензентів, членів редколегії. Як знаходити рецензентів. Звернемо увагу на обов’язкові технічні елементи: сайт, ISSN, doi. Відповіді на запитання, що буде поставлено в реєстраційних анкетах.
Реєстрація: https://bit.ly/2Bp2QuM


Подаруй бібліотеці книгу - поділись мудрістю

Сохранить

ElibUkr 01

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Наукові журнали у вільному доступі

Сохранить

Головне управління статистики в Харьківській області

Підводні технології

schedule

Графік роботи

Цифровий репозиторій

Електронний каталог

Перейти на сайт ХНУМГ


Дистанційне навчання

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

fileadmin images images for publications UBA logo prozrachnoe

Сохранить