Шановні науковці, запрошуємо вас на безкоштовні вебінари компанії Clarivate про ресурси, що будуть корисними для успішної наукової діяльності.

7−11 вересня 2020 заплановано 12 вебінарів українською мовою. Щодня пропонується нова тема у двох або трьох повторах. Обирайте зручний для вас час.

Реєстрацію відкрито, після переходу за обраним посиланням необхідно заповнити форму, що «ховається» під словом Register.

Технічні обмеження стандартні: операційна система має бути вище ХР та встановлено останню версію браузера.

Протягом тижня по закінченню серії, тим, хто прослухав не менше 90 % часу обраного вебінару, на вказану при реєстрації електронну пошту буде надіслано сертифікат учасника.

 

7 вересня

Тема: «Наукова комунікація в цифрову епоху». Опрацьовуємо тести

Тези: Початок навчального року, а у нас не припиняє роботу безкоштовний, відкритий он-лайн курс «Наукова комунікація в цифрову епоху», який розпочався у березні 2020.

https://courses.prometheus.org.ua/courses/course-v1:UKMA+SCDA101+2020_T1/about

Курс складається з 13 тижнів, 3 кредитів, 11 модулів для перевірки засвоєних знань, з можливістю, за умови успішного складання тестів, отримати сертифікат слухача. Чимало запитань виникають при виконанні завдань 3, 4, 7 та 9 тижня. Повторимо визначення та розрахунки показників: h-index, impact factor, класичний та 5 річний, індекс оперативності. Знайдемо кількість видань певної країни в певному році, що мали impact factor і яким він був, для обраних категорій знань визначимо кількість видань з impact factor. Порахуємо кількість статей певної групи науковців або установи за певний проміжок часу, що проіндексовані у Web of Science Core Collection. Розберемо помилки, яких припускаються при пошуку та аналізу інформації у Web of Science Core Collection та додаткових базах на платформі. Визначимо, як знайти для заданої теми найцитованіші роботи, установи, що виконали більше робіт, видання, що друкуються певною мовою. Поговоримо про видання певної галузі знань, перевіримо індексацію, які формати видань є та як не витрачати багато часу на оформлення публікації. Повторимо про doi та ISSN. Відповіді на запитання, що будуть поставлені в реєстраційних анкетах.

Реєстрація:

        10:15 – 11:15  -  https://bit.ly/2PPSTL7

        16:15 – 17:15  -  https://bit.ly/2DIbgi5

 

8 вересня

Тема: Відбір видань до Web of Science Core Collection: критерії якості, процедура оцінювання

Тези: Функції журналу. Роль, права та обов’язки, авторів, рецензентів, членів редколегії. Як знаходити рецензентів і хто має бути в редколегії. Технічні, наукові критерії якості та обов’язкові елементи наукових видань: сайт, ISSN, doi. Як визначити скільки цитувань має моє видання, якщо воно не індексується у Web of Science Core Collection. На які видання слід рівнятися, що можна запозичити для розвитку власного. Процедура подачі видання до Web of Science Core Collection, критерії за якими проходить відбір. Відповіді на запитання, що будуть поставлені в реєстраційних анкетах.

Реєстрація:

        10:15 – 11:15  -  https://bit.ly/2F8yZc3

        16:15 – 17:15  -  https://bit.ly/3fJ1w4i

 

9 вересня

Тема: Web of Science Core Collection для наукової роботи

Тези: Реєстрація на платформі. Можливості кабінету користувача. Продовження роумінгового доступу. Характеристики бази Web of Science Core Collection. Алгоритм пошуку та аналіз літератури у Web of Science Core Collection: оператори пошуку, символи скорочення та заміни. Отримані результати: кількість, типи документів, розподіл по роках, отримані цитування, h-index. Визначення ключових установ, науковців, країн, що виконують роботи за певною темою, організацій, що фінансували аналогічні дослідження. Збереження історій пошуку та результатів, налаштування автоматичних повідомлень про появу нових документів чи цитувань. Використання Web of Science в освітньому процесі. Відповіді на запитання, що будуть поставлені в реєстраційних анкетах.

Реєстрація:

        10:15 – 11:15  -  https://bit.ly/31AramT

        13:15 – 14:15  -  https://bit.ly/3fEyEdz

        15:30 – 16:30  -  https://bit.ly/31C2I4y

 

10 вересня

Тема: Публікаційна стратегія науковця

Тези: Вебінар у формі відповіді на часті запитання: Що дає науковцю публікація в міжнародному виданні? Як обрати видання для публікації? Скільки коштує? Де опублікуватися безкоштовно? В яких журналах більше статей за моєю темою за останні роки? Як зберегти перелік таких видань? Що таке високоцитована робота? Чи є обмеження за кількістю авторів, установ, посилань в переліку літератури? Як швидко статтю прорецензують і надрукують? Структура статті, правила оформлення. Як швидко і без помилок оформити публікацію за форматом видання. Що можна/не можна робити зі статтею після публікації? Перевірка індексації видання у Web of Science Core Collection. Авторські профілі. Відповіді на запитання, що будуть поставлені в реєстраційних анкетах.

Реєстрація:

        10:15 – 11:15  -  https://bit.ly/2DsG1YN

        13:15 – 14:15  -  https://bit.ly/2XGL6TS

        16:15 – 17:15  -  https://bit.ly/31wTEy4

 

11 вересня

Тема: Можливості аналітичного інструменту InCites

Тези: Оглядовий вебінар з можливостей аналітичного інструменту InCites для наукових установ України. Які дані використовуються, які показники розраховуються, що таке CNCI, на що звертати увагу при аналізі здобутків установи, як порівняти ВНЗ за здобутками у певній галузі. Яка установа більш ефективна в певній галузі, чому? Як проаналізувати сукупність документів за певною темою. Преінстальовані автоматичні звіти і результати з урахуванням запитів користувача. Відповіді на запитання, поставлені під час реєстрації, – наприкінці вебінару.

Реєстрація:

        10:15 – 11:15  -  https://bit.ly/31wTg2o

        16:15 – 17:15  -  https://bit.ly/33IWzGE

 

18 вересня - 11:00–13:00

Тема 1: Відповідальна наукометрія: дані та показники

Лектор: Валентин Богоров, керівник відділу освітніх програм, Clarivate.

Анонс: Дані про активність публікацій широко використовуються для оцінки наукової продуктивності у різних країнах світу, на їх основі створюються різні наукометричні показники. Спочатку буде коротко розглянута історія створення сучасних наукометричних показників. Основа якісного наукометричного аналізу – якісні дані. Проблеми, пов'язані з даними про активність публікацій. Ключові наукометричні показники, їх можливості і обмеження. Принципи відповідальної наукометрії.

Тема 2: Система «Антиплагіат»: коректне використання редакторами і авторами сучасних інструментів виявлення запозичення

Лектор: Юрій Чехович, виконавчий директор компанії Антиплагіат, к.ф.-м.н.

Анонс: Сучасні інформаційні технології зробили доступними сучасному автору величезні масиви інформації, в тому числі, велику кількість наукових публікацій. Без вивчення цих публікацій проведення наукових досліджень високої якості часто виявляється неможливим. Як автору використовувати тексти публікацій інших авторів і не виявитися звинуваченим у плагіаті? Чи може автор використовувати тексти своїх попередніх робіт? Як приймати рішення редактору при перевірці робіт на наявність запозичення? Як не допустити до публікації роботи з порушеннями наукової етики і не відлякати при цьому сумлінних авторів? Виступ буде присвячено цим і багатьом іншим питанням.

 

Реєстрація:

        https://bit.ly/3l4fodB

Традиційні серії вебінарів російською мовою розпочнуться 15 вересня, розклад за посиланням: https://clarivate.ru/webinars


Подаруй бібліотеці книгу - поділись мудрістю

Сохранить

ElibUkr 01

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Наукові журнали у вільному доступі

Сохранить

Головне управління статистики в Харьківській області

Підводні технології

schedule

Графік роботи

Цифровий репозиторій

Електронний каталог

Перейти на сайт ХНУМГ


Дистанційне навчання

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

fileadmin images images for publications UBA logo prozrachnoe

Сохранить