EcoHike 500x329Наукова бібліотека ХНУМГ ім. О. М. Бекетова у рамках проєкту «Зелені проєкти університетських бібліотек» закликає всіх охочих долучитися до EcoHike!

EcoHike – це перший український застосунок, який у 2020 році запустили в дію GlobalLogic Ukraine разом з Моршинська при партнерстві з Let’s Do It Green Ukraine в УНІАН. Цей мобільний додаток допоможе небайдужим українцям зробити нашу країну чистішою.

В Україні проблема забруднення побутовим сміттям парків, лісів та зелених зон є однією із найбільш гострих екологічних проблем сьогодення. Особливо це стосується міських лісопаркових зон і популярних туристичних локацій поза межами міст. Більшість сміття неприродного походження розкладається десятки та навіть сотні років, надовго спотворюючи популярні місця відпочинку.

EcoHike передбачає два варіанти дії – відмічати на мапі сміття, з яким користувач не може впоратися самотужки, або ж шукати мітки аби допомогти прибрати їх іншим. Додаток можна використовувати навіть без підключення до Інтернету, тобто у найвіддаленіших куточках України, як то Карпатські гори. 

Чому саме #EcoHike?

🍀просто, зручно, безкоштовно;

🍀ти можеш обрати – прибирати чи допомагати;

🍀є чекін прибирань та досягнень;

🍀не потрібно чекати особливого заходу з прибирання;

🍀не потрібно залучати координаторів;

🍀не потрібно витрачати додаткові ресурси для прибирання;

🍀піклуватися про довкілля можна в будь-який день, в будь-якому складі і в будь-якому місці.

Оновлена версія безкоштовного додатку дозволяє не лише створювати власні та шукати чужі мітки-забруднення, але й організовувати заходи з прибирання. Це допоможе небайдужим українцям краще самоорганізуватися та зробити прибирання засмічених місць більш ефективним. А поліпшені соціальні функціі додатку дозволять ділитися знайденими та прибраними мітками у мережі Facebook та долучати до прибирання масових засмічень користувачів через заходи з прибирання.

З оновленням EcoHike є можливість не тільки відмічати засмічення, але й організовувати події з їх прибирання. Спершу у додатку з’являються публічні події партнерів, трохи згодом користувачі також зможуть самостійно створювати заходи в EcoHike. А покращена інтеграція EcoHike з соціальними мережами допоможе популяризувати  культуру прибирання сміття та сформувати національну культуру чистоти серед українців.

Завантажуйте EcoHike та долучайтесь!

#letsdoitgreenukraine #nationalgreenchallenge

Для iOS: http://bit.ly/EcoHike_Apple

Для Android: http://bit.ly/EcoHike_Android


Подаруй бібліотеці книгу - поділись мудрістю

Сохранить

ElibUkr 01

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Наукові журнали у вільному доступі

Сохранить

Головне управління статистики в Харьківській області

Підводні технології

schedule

Графік роботи

Цифровий репозиторій

Електронний каталог

Перейти на сайт ХНУМГ


Дистанційне навчання

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

fileadmin images images for publications UBA logo prozrachnoe

Сохранить