Шановні науковці, запрошуємо вас долучитися до чергової серії вебінарів з Web of Science, що розпочнеться 1 грудня 2020 року.

Теми та реєстрація:

1 грудня 16:15–17:15
Робота у новій Web of Science Core Collection
З нового року Web of Science змінює інтерфейс. Зміни не лише в дизайні, але і у функціональності. Оглядовий вебінар по роботі з оновленим інтерфейсом Web of Science Core Collection. Базовий та розширений пошук, аналіз, уточнення та збереження результатів. Що за моєю темою друкують, в яких виданнях, які установи, які грантодавці фінансували ці дослідження. Відповіді на ваші запитання.

Реєстрація https://bit.ly/2H2gQxJ 
 
3 грудня 16:15–17:15
Journal Citation Reports
За даними Web of Science Core Collection для видань, що індексуються у Science Citation Index Expanded Social Science Citation Index розраховується імпакт-фактор – показник впливовості видання. Як розраховується даний показник, які є варіації, що таке квартиль, для чого (не) варто застосовувати.  Journal Citation Reports - колекція видань з імпакт-фактором. Як знайти видання своєї предметної галузі, яка інформація доступна для всебічної оцінки журналу, як зберегти список обраних видань, де опублікувати безкоштовно.  Як перевірити який імпакт-фактор у видання та чи індексується він у Web of Science Core Collection. Відповіді на ваші запитання.

Реєстрація 
https://bit.ly/38LaGxq
 
7 грудня 16:15–17:15
Світ наукових видань
В світі нараховується більше 100 тисяч наукових видань. На що звертати увагу автору при виборі видання для публікації? Яка вартість публікації? Як і де знайти можливість опублікуватися безкоштовно. Про що говорять ISSN та doi. Що таке хижацькі видання, які види існують? Як їх розпізнати? Чим загрожує публікація в хижацькому виданні. Як перевірити індексацію видання у Web of Science Core Collection. Відповіді на ваші запитання.

Реєстрація https://bit.ly/3f03zlQ
 
8 грудня 16:15–17:15
Новий інтерфейс Web of Science
З 2021 року Web of Science буде у новому інтерфейсі та з новою функціональністю. Незмінними є 16 баз даних на платформі та аналіз якісної літератури.  Як працювати з різними базами Medline, Derwent Innovation, RSCI, Web of Science Core Collection, пошуки: базовий, розширений, за автором і у пристатейній бібліографії. Пошук та всебічний аналіз наукової літератури. Он-лайн демонстрація головного функціоналу платформи для впевнених користувачів та початківців.  Відповіді на ваші запитання.

Реєстрація https://bit.ly/38JWOna
 
Продовжуються традиційні серії вебінарів російською мовою https://clarivate.ru/webinars

А з 1 грудня ознайомтеся з останніми чотирма темами 45 хвилинних вебінарів експериментальної серії
1 грудня
Вступ до наукометрії

Іноді наукометричні показники використовують не за призначенням, що призводить до нерозуміння можливості та цінності даної науки. Розглянемо цілі, завдання та функції наукометрії. Абсолютні та нормалізовані показники, їх можливості та обмеження. Коректне та некоректне застосування. Відповіді на ваші запитання.

Реєстрація (київський час)
6:00–6:45 https://bit.ly/3julcLf
9:00–9:45 https://bit.ly/2JbCzEj
12:00–12:45 https://bit.ly/3dXJsV4
 
3 грудня

Пошук у пристатейній літературі: доступні скарби Web of Science

При індексації даних на платформі Web of Science проіндексовано понад 1,8 млрд. посилань пристатейної літератури. Аналіз цих даних дозволяє подивитися: де, коли, ким цитувалися ваші роботи, опубліковані у виданнях, що не проіндексовані в Web of Science. І зберегти ці дані. Дізнатися як певна робота вплинула на розвиток наукового напрямку. Відповіді на ваші запитання.

Реєстрація (київський час)
6:00–6:45 https://bit.ly/34wMuwj
9:00–9:45 https://bit.ly/37LDFki
12:00–12:45 https://bit.ly/34ufAfS
 
7 грудня

Підібрати журнал для публікації та не помилитися з вибором

У світі понад 100 тисяч журналів, які стверджують, що є науковими. За якими критеріями обирають журнал для публікації? Чи можна опублікуватися безкоштовно? Якщо журнал відкритого доступу, то яка ціна? Як перевірити чи індексується видання у Web of Science Core Collection? Що таке хижацькі видання? Які в них є відмінні риси? Відповіді на ваші запитання.

Реєстрація (київський час)
6:00–6:45 https://bit.ly/2HBFmpG
9:00–9:45 https://bit.ly/3dXcQe4
12:00–12:45 https://bit.ly/34yVm4K
 
8 грудня

Web of Science: новий інтерфейс, нові можливості, нові функції

З січня 2021 року у Web of Science буде новий інтерфейс. Що зміниться? Як користуватися? Які нові функції є? Покрокове відеокерівництво для початківців і досвідчених користувачів. Відповіді на ваші запитання.

Реєстрація (київський час)
6:00–6:45 https://bit.ly/37K2e11
9:00–9:45 https://bit.ly/2HGsgXP
12:00–12:45 https://bit.ly/3mq5in1


Подаруй бібліотеці книгу - поділись мудрістю

Сохранить

ElibUkr 01

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Наукові журнали у вільному доступі

Сохранить

Головне управління статистики в Харьківській області

Підводні технології

schedule

Графік роботи

Цифровий репозиторій

Електронний каталог

Перейти на сайт ХНУМГ


Дистанційне навчання

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

fileadmin images images for publications UBA logo prozrachnoe

Сохранить