Шановні науковці, запрошуємо вас долучитися до чергової серії вебінарів з Web of Science, що розпочнеться 5 січня 2021 року.

Теми та реєстрація:

5 січня 2021

15:15-16:45

Ресурси Clarivate для наукової діяльності

Оглядовий вебінар можливостей платформи Web of Science у новому інтерфейсі для пошуку, аналізу наукової літератури з застосуванням базового та розширеного пошуку, виявленню найвпливовіших публікацій, установ, науковців, видань. Збереження та робота з документами в референс-менеджері EndNote. Аналіз здобутків науковця в базі Web of Science Core Collection та авторський профіль Publons. Протягом 1,5 годинного вебінару буде відпрацьовано повний цикл роботи з науковою літературою. Вебінар розрахований на тих хто починає роботу з ресурсами.

Реєстрація https://bit.ly/3nJQzEr

14 січня 2021 12:15–13:00

Essential Science Indicators

Оглядовий 45 хвилинний вебінар-демонстрація можливостей аналітичного інструменту Essential Science Indicators в якому представлені високоцитовані роботи з більш ніж 12 тисяч видань, які відносяться до 22 категорій і у порівнянні з роботами того самого типу, дати публікації та предметної галузі протягом останніх 10 років потрапляють до 1% цитувань. Дозволяє проводити аналіз високоцитованих авторів, установ, країн, журналів.

Реєстрація https://bit.ly/3rmToxG

14 січня 2021 16:1517:15

Хижацькі видання: розпізнати і не припуститися помилки

Важливим етапом наукової діяльності є оприлюднення отриманих даних. З появою електронних видань, відкритого доступу, створення видання технічні аспекти не є досить складними. В деяких країнах формалізуються вимоги до видань в яких мають бути оприлюднені результати що виносяться на захист або отримання наукових звань. Мета цього в кращому представленні науковій спільності здобутків науковців. Проте часто через відсутність досвіду науковці стають жертвою хижацьких видань, які з’явилися у відповідь та вимоги ринку. Вони не є майданчиками для обміну досвідом, а часто є або піратськими копіями знаних видань, або намагаються під них мімікрувати. Публікація в хижацьких виданнях це втрата результатів, часу, грошей і найголовніше репутації. Протягом вебінару буде обговорено основні типи хижацьких видань, на що варто звернути увагу при доборі видання, як перевірити індексацію видання у, наприклад, Web of Science Core Collection.

Реєстрація https://bit.ly/2M3XYkl

28 січня 16:1517:15

Тема: Web of Science Core Collection у новому інтерфейсі

ТезиНовий рік тішить нас новим інтерфейсом Web of Science Core Collection. На онлайн демонстрації перевіримо чи всі знайомі функції доступні на платформі у Core Collection. Дізнаємося, що очікувати від прийдешніх оновлень, як формувати, редагувати запит за певною темою, як використовувати символи скорочення та заміни, як зберігати результати, в тому числі обирати видання для публікації, як аналізувати їх через створення звітів по цитуванню робіт та пов’язаних записів. Формування списку відмічених публікацій. Не залишаться без відповіді всі питання які буде поставлено в реєстраційних анкетах.

Реєстрація : https://bit.ly/3nIGN5H


Подаруй бібліотеці книгу - поділись мудрістю

Сохранить

ElibUkr 01

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Наукові журнали у вільному доступі

Сохранить

Головне управління статистики в Харьківській області

Підводні технології

schedule

Графік роботи

Цифровий репозиторій

Електронний каталог

Перейти на сайт ХНУМГ


Дистанційне навчання

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

fileadmin images images for publications UBA logo prozrachnoe

Сохранить