Шановні науковці та студенти університету, повідомляємо вам, що ХНУМГ ім. О. М. Бекетова отримав річний доступ до таких електронних баз:

- Springer Natureдоступ до найновіших досліджень науки, техніки, медицини, соціальних і гуманітарних наук. Надано безстроковий доступ до колекції, яка містить 2088 електронних монографій 2019–2020 рр. видання;

- ScienceDirect – повнотекстової бази даних компанії Elsevier, яка містить 25% світових наукових публікацій з усіх галузей знань.

До 31 травня 2021 р. подовжено доступ до міжнародних наукометричних баз даних Web of Science та Scopus.

З питаннями щодо реєстрації, активації віддаленого доступу звертайтеся до Залу інформаційного сервісу наукової бібліотеки з понеділка до п’ятниці з 8.30 – 16.00. Консультації за тел.: (057)707–32–58, 32-58, Запорожченко Олена Миколаївна, e-mail Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.).

Springer Nature є видавцем найвпливовіших світових журналів і лідером у сфері відкритих досліджень. Місія видавництва полягає в тому, щоб забезпечити просування досліджень і допомогти дослідницькій спільноті поліпшити результати. Завдяки платформі Springer Nature, що налічує понад 3000 журналів, науковцям надається доступ до найновіших досліджень науки, техніки, медицини, соціальних і гуманітарних наук.

На базі видавництва була створена платформа Springer Link, яка надає можливість видання наукових журналів на найвищому рівні і дозволяє отримати доступ до журналів, книг, електронних довідників різних наукових сфер – хімія, медицина, економіка, фізика, технічні науки, інформатика тощо.

Видавництво Springer Nature має великий досвід в інформаційній підтримці науково-технологічного та інноваційного ринку: понад 9 000 книг і 3 000 журналів публікуються щорічно на ресурсах Springer Nature.

Віддалений доступ до Springer активується за умови реєстрації з IP Університету.

ScienceDirect – повнотекстова база даних компанії Elsevier, яка містить 25% світових наукових публікацій з усіх галузей знань.

На платформі ScienceDirect представлені такі типи наукових видань: електронні книги Elsevier (eBooks), книжкові серії (Book Series), довідкові видання (Handbook), навчальні посібники (Textbooks) та ін.

Серед переваг використання платформи ScienceDirect – зручний та інтуїтивно зрозумілий інтерфейс, широко поширені формати завантаження повних текстів (PDF і HTML) і наявність гіперпосилань на значну кількість науково-технічних і медичних статей на платформах інших видавництв.

Вебінари, які допоможуть у роботі з базою даних ScienceDirect, можна переглянути на сторінці ДНТБ України за посиланням: https://dntb.gov.ua/news/9273.

Реєстрація та доступ здійснюється в локальній мережі університету за посиланням https://www.sciencedirect.com. (якщо Ви зареєстровані у Scopus, використовуйте цей логін для входу). Віддалений доступ можливий за умови реєстрації та підтвердження e-mail з IP Університету.

Web of Science надає доступ до найбільшої бази наукових статей з ретельно відібраними авторитетними журналами. Дослідники можуть використовувати ефективні інструменти пошуку, що враховують метадані та бібліографічні посилання і дозволяють отримати максимально якісну, змістовну й неупереджену інформацію.

Сьогодні на платформі Web of Science розміщені 16 баз даних, що створюються компанією Clarivate Analytics та її партнерами. Всього на платформі індексується більше 34 тисяч видань з 1864 року з усіх дисциплін.

Основною частиною колекції є наукометрична база даних Web of Science Core Collection (WoSCC), яка складається з індексів наукового цитування періодичних видань з природничих і технічних наук – Science Citation Index Expanded (SCIE), з суспільних – Social Sciences Citation Index (SSCI) і з гуманітарних – Art and Humanities Citation Indeх (AHCI). З 2015 року WoSCC розширена мультидисциплінарним індексом Emerging Source Citation Index (ESCI), архів поглиблюється до 2005 року. Також в WoSCC представлені індекси цитування кращих конференцій Conference Proceedings Citation Index (CPCI), монографій Book Citation Index BkCI і двох хімічних індексів: Current Chemical Reactions (CCR-EXPANDED) і Index Chemicus (IC).

Для активації віддаленого доступу на 6 місяців необхідно зайти у свій обліковий запис на платформі Web of Science з IP адреси Університету.

Scopus – реферативна база даних та інструмент для відстеження цитованості наукових статей.

Рубрикатор Scopus (ASJC) налічує 27 базових тематичних розділів, поділених на 335 підрозділів, політематичні статті індексуються відразу в декількох розділах. База даних індексує наукові журнали, матеріали конференцій і серіальні книжкові видання. Розробником і власником SciVerse Scopus є видавнича корпорація Elsevier.

Віддалений доступ до Scopus надається у Залі інформаційного сервісу наукової бібліотеки або e-mail Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..


Подаруй бібліотеці книгу - поділись мудрістю

Сохранить

ElibUkr 01

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Наукові журнали у вільному доступі

Сохранить

Головне управління статистики в Харьківській області

Підводні технології

schedule

Графік роботи

Цифровий репозиторій

Електронний каталог

Перейти на сайт ХНУМГ


Дистанційне навчання

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

fileadmin images images for publications UBA logo prozrachnoe

Сохранить