Карт. для Св ВНезважаючи на те, що лютий – місяць холодний та морозний, ми все одно його любимо за те, що святкуємо в ньому світле та чарівне свято всіх закоханих – День святого Валентина. Цей день в нашій країні відзначають не так давно, але він став вже досить популярним, і всі ми залюбки поринаємо в атмосферу його чарівності. Свято всіх закоханих не є офіційним вихідним. Проте у 2021 році Валентинів день вдало припадає на неділю. Тож це прекрасний привід присвятити цілих два вихідних дні романтичному святу, влаштувати побачення і зробити багато компліментів своїй другій половинці. 

Любов – почуття світле і добре. Вона може бути до Батьківщини, до рідного міста, до батьків, до дівчини чи хлопця, і, звичайно, до книги, до читання. В цей день свої почуття ми виражаємо «валентинкою» – листівкою у вигляді сердечка, яка є незмінним атрибутом цього романтичного свята. «Валентинка» – це освідчення в коханні за допомогою добрих та щирих слів, написаних у ній.

Наукова бібліотека пропонує вам взяти участь у цікавій вікторині «Любові чарівні сторінки» та спробувати перевірити свої знання літератури.


Подаруй бібліотеці книгу - поділись мудрістю

Сохранить

ElibUkr 01

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Наукові журнали у вільному доступі

Сохранить

Головне управління статистики в Харьківській області

Підводні технології

schedule

Графік роботи

Цифровий репозиторій

Електронний каталог

Перейти на сайт ХНУМГ


Дистанційне навчання

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

fileadmin images images for publications UBA logo prozrachnoe

Сохранить