03 19 Voda22 березня 2021 року світова спільнота відзначає Всесвітній день води під гаслом: «Цінність води для кожного з нас».

Уперше ідея проведення Всесвітнього дня води прозвучала на Конференції ООН з охорони довкілля, що відбулася в 1992 році в Ріо-де-Жанейро. Генеральна Асамблея Організації Об’єднаних Націй, прийнявши резолюцію 47/193 від 22 лютого 1993 року, проголосила 22 березня Всесвітнім днем водних ресурсів.

5 вересня 2015 року держави – члени ООН прийняли Порядок денний щодо сталого розвитку до 2030 року, в якому питання охорони вод та невиснажливе використання водних ресурсів знайшли відображення в переважній більшості цілей сталого розвитку.

Для України питання води також є надзвичайно актуальним, адже не зважаючи на велику кількість річок, Україна, за запасами доступних до використання водних ресурсів належить до малозабезпечених країн Європи та світу.

22 березня є унікальною можливістю нагадати людству про надзвичайну важливість водних ресурсів для оточуючого середовища і розвитку суспільства. Практичні зусилля можуть допомогти поглибити суспільне розуміння як проблем так і рішень в цій області.

Запрошуємо всіх охочих ознайомитися з книжковою виставкою, приуроченою до Всесвітнього дня водних ресурсів, яка експонується у читальному залі природничої та технічної літератури, та віртуальною виставкою «До чистих джерел».


Подаруй бібліотеці книгу - поділись мудрістю

Сохранить

ElibUkr 01

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Головне управління статистики в Харьківській області

Підводні технології

schedule

Графік роботи

Цифровий репозиторій

Електронний каталог

Перейти на сайт ХНУМГ


Дистанційне навчання

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

fileadmin images images for publications UBA logo prozrachnoe

Сохранить