Шановні користувачі, запрошуємо вас на безкоштовний спільний вебінар Clarivate і Антиплагіат, який відбудеться 22 квітня 2021 11: 00-13: 00 на платформі Webex.

Дві години, два лектора і відповіді на питання з реєстраційних анкет. Учасники, які прослухали більше 90 % основного часу вебінару, отримують сертифікат учасника. Потрібна попередня реєстрація https://bit.ly/3tTiIMb  

Про якість наукових публікацій: Web of Science і Антиплагіат

Тема 1: Вибір і оцінка наукового журналу: due diligence, або «належна обачність»

Лектор: Валентин Богоров, Керівник відділу освітніх програм, Clarivate

У світі спостерігається стрімке зростання кількості наукових журналів. При цьому не тільки зростає їх кількість, але і з'являються нові види і формати наукових журналів. У зв'язку з цим особливої ​​актуальності набуває питання вибору якісного журналу для публікації наукових робіт. На даному вебінарі ми розглянемо критерії та процес відбору наукових журналів для бази даних Web of Science Core Collection. Будуть показані способи підбору журналів для публікації і оцінки впливовості журналів з використанням інструментів платформи Web of Science. Особлива увага буде приділена тому, як уникнути публікації в так званих «хижацьких» журналах.

Тема 2: Антиплагіат для авторів: від кошмару до помічника

Лектор: Юрій Чехович к. фіз-мат. н., Виконавчий директор компанії Антиплагіат

Анонс: Інформаційне століття багато в чому змінив процес наукової публікації. Одним з таких змін стало масове використання систем виявлення запозичень. Перевіряються дипломи, дисертації і, звичайно, рукописи статей, опублікованих науковими виданнями. При цьому статті можуть перевірятися на запозичення не тільки до, а й після публікації. Безліч статей ретрагується саме з причини виявленого в них плагіату або інших порушень, пов'язаних з некоректними запозиченнями. Для багатьох авторів перспектива перевірки на запозичення перетворилася на кошмар, з яким вони не воліли б стикатися. На вебінарі розкриваються особливості застосування систем виявлення запозичень і даються практичні рекомендації, дотримання яких дозволить авторам уникнути проблем з перевірками на плагіат.

Посилання на реєстрацію https://bit.ly/3tTiIMb

Перейшовши за посиланням, натисніть Register і заповніть анкету.


Подаруй бібліотеці книгу - поділись мудрістю

Сохранить

ElibUkr 01

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Головне управління статистики в Харьківській області

Підводні технології

schedule

Графік роботи

Цифровий репозиторій

Електронний каталог

Перейти на сайт ХНУМГ


Дистанційне навчання

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

fileadmin images images for publications UBA logo prozrachnoe

Сохранить