05 25 18-19 травня 2021 року Наукова бібліотека та Студентський Сенат ХНУМГ ім. О. М. Бекетова взяли участь у III міжнародній конференції з циклу «Бібліотека I_покоління: виклики, проєкції, очікування». Цьогорічна конференція проходила в режимі он-лайн і була присвячена темі «Шляхом до істини…» або про вплив бібліотекарів на академічну доброчесність в освітньому та науковому середовищі університету».

Організаторами заходу виступили: Харківське методичне об’єднання університетських бібліотек, Полтавське обласне методичне об’єднання бібліотек ЗВО ІІІ–ІV рівнів акредитації, Харківське обласне відділення (філія) ВГО «Українська бібліотечна асоціація», Американські Ради з міжнародної освіти в Україні, «Ініціатива академічної доброчесності та якості освіти», Балтійська Міжнародна академія (Рига, Латвія). До організаційного та програмного комітетів конференції увійшла директорка Наукової бібліотеки Надія Євсюкова.

Начальник методичного відділу Наукової бібліотеки Юлія Моргун представила доповідь із презентацією «Навчаємося доброчесно». Доповідачка окреслила основні напрямки діяльності Бібліотеки з питань академічної доброчесності, поділилася досвідом проведення занять із формування інформаційної культури студентів, складовою яких є дистанційний курс   «Інформаційні ресурси НБ ХНУМГ ім. О. М. Бекетова», проведення заходів з академічної доброчесності для учителів шкіл і школярів у межах роботи з Центром доуніверситетської освіти і кар'єри Університету тощо. Партнерство Наукової бібліотеки та Студентського Сенату щодо впливу на академічну доброчесність в освітньому та науковому середовищі ХНУМГ ім. О. М. Бекетова в своїй доповіді висвітила Голова Студентського Сенату, студентка 3 курсу ННУ ЕіМ Університету Дарина Рудь.

Завдяки онлайн-конференції відбувся оперативний обмін інформацією та досвідом роботи, вироблено спільні рішення щодо подальшої діяльності університетських бібліотек в напрямі формування культури академічної доброчесності.


Подаруй бібліотеці книгу - поділись мудрістю

Сохранить

ElibUkr 01

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Наукові журнали у вільному доступі

Сохранить

Головне управління статистики в Харьківській області

Підводні технології

schedule

Графік роботи

Цифровий репозиторій

Електронний каталог

Перейти на сайт ХНУМГ


Дистанційне навчання

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

fileadmin images images for publications UBA logo prozrachnoe

Сохранить