05 26 День вишиванки20 травня 2021 року Наукова бібліотека ХНУМГ ім. О. М. Бекетова долучилася до флешмобу «Прикрась Університет кольорами вишиванки». Бібліотекарі одягнули вишиванки, прикрасили  зелену галявину вишиванками, заспівали «Червону руту», зробили селфі та поділились ним зі Світом у соцмережах з тегом #BeketovUni_вишиванка. Також з нагоди свята було експоновано виставку-інсталяцію «Чарівна краса вишивки», на якій представлено книги, присвячені українській вишивці та народним традиціям. Експозицію гармонічно доповнювали вишиті рушники, серветки, віночки тощо.

Наступного дня у читальному залі гуртожитку №4 бібліотекарі провели народознавчу годину «Вишиванка – твій генетичний код», яка розпочалася з приєднання до онлайн-зустрічі «Уміти бути українцями», організаторами якої виступили Міністерство освіти і науки України та ряд українських вишів. Спеціальною гостею онлайн-заходу була Марія Зінько – віце-президент Української центральної репрезентації в Аргентинській республіці.

Збережемо українські традиції разом, адже як сказав Іван Франко: «Ми маємо навчитися відчувати себе українцями – не галицькими, не буковинськими, не русинами, а українцями без офіціяльних кордонів».


Подаруй бібліотеці книгу - поділись мудрістю

Сохранить

ElibUkr 01

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Наукові журнали у вільному доступі

Сохранить

Головне управління статистики в Харьківській області

Підводні технології

schedule

Графік роботи

Цифровий репозиторій

Електронний каталог

Перейти на сайт ХНУМГ


Дистанційне навчання

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

fileadmin images images for publications UBA logo prozrachnoe

Сохранить