12 22 21Згідно з указом Президента України № 522/93 «Про день енергетика», щорічно, 22 грудня, в Україні відзначається професійне свято працівників енергетики та електротехнічної промисловості України — День енергетика.

Робота енергетиків полягає в забезпеченні одного з найважливіших благ цивілізації – тепла і світла. Від організованої, чіткої роботи кожного учасника енергетичного процесу залежить надійне забезпечення регіону електричною та тепловою енергією, а відтак – розвиток економіки, стабільне функціонування промисловості, транспорту, зв’язку та соціальної сфери.

Вітаємо з Днем енергетика всіх, хто пов’язав свою професійну діяльність зі створенням та обслуговуванням енергетичних систем! Бажаємо вам невичерпної енергії , міцного здоров’я,  процвітання, успіхів у професійній діяльності, радості від втілення усіх своїх світлих і теплих надій, щастя і благополуччя!

З цієї нагоди наукова бібліотека ХНУМГ ім. О. М. Бекетова пропонує долучитися до книжкової виставки «Енергетичні резерви України» (до Дня енергетика), яка розташована у читальному залі природничої та технічної літератури.


Подаруй бібліотеці книгу - поділись мудрістю

Сохранить

ElibUkr 01

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Наукові журнали у вільному доступі

Сохранить

Головне управління статистики в Харьківській області

Підводні технології

schedule

Графік роботи

Цифровий репозиторій

Електронний каталог

Перейти на сайт ХНУМГ


Дистанційне навчання

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

fileadmin images images for publications UBA logo prozrachnoe

Сохранить