Наукова бібліотека ХНУМГ інформує про те, що Громадською організацією «Товариство дослідників України» спільно з Міністерством культури та інформаційної політики України розроблено посібник «Центр культурних послуг в територіальній громаді», який містить практичні рекомендації щодо процесу створення Центрів культурних послуг (ЦКП): від ідеї до фактичного створення.

Даний посібник є результатом проєкту "Центри культурних послуг як інструмент згуртованості громади", який реалізовувався ГО "Товариство дослідників України" за ініціативи Міністерства культури та інформаційної політики України та фінансової підтримки Швейцарії, що надавалась через Швейцарську агенцію розвитку та співробітництва (SDC).

У посібнику представлені: рекомендації щодо різних етапів створення ЦКП: від ідеї до фактичного функціонування; приклади Статуту, положень про структурні підрозділи, посадових інструкцій; приклади архітектурних рішень та багато іншого.

На окрему увагу заслуговує розділ, що стосується бренду ЦКП. Можна створити свій власний бренд, дотримуючись рекомендацій, а можна використовувати ті матеріали, які розробили фахівці для загальнонаціонального бренду ЦКП. Скачати логотипи та інші матеріали (включно із прикладами документів) можна за посиланнями або QR-кодами, що є у посібнику. Переглянути посібник можна за посиланням: https://mkip.gov.ua/news/7463.html


Подаруй бібліотеці книгу - поділись мудрістю

Сохранить

ElibUkr 01

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Головне управління статистики в Харьківській області

Підводні технології

schedule

Графік роботи

Цифровий репозиторій

Електронний каталог

Перейти на сайт ХНУМГ


Дистанційне навчання

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

fileadmin images images for publications UBA logo prozrachnoe

Сохранить