IMG 20220906 141257 7815 вересня 2022 року відбулася зустріч-консультація між співробітниками Наукової бібліотеки ХНУМГ ім. О. М. Бекетова та науково-педагогічними працівниками Університету за темою «Інформаційні ресурси Наукової бібліотеки ХНУМГ ім. О. М. Бекетова». Захід проходив у дистанційному режимі на платформі Zoom.
Зі вступним словом виступила директор Наукової бібліотеки Надія Євсюкова, яка окреслила основні питання, запропоновані до розгляду. 
У рамках заходу учасники прослухали доповідь Олени Запорожченко, начальниці відділу інформаційних технологій та комп’ютерного забезпечення Наукової бібліотеки. У доповіді була висвітлена інформація щодо основних електронних ресурсів бібліотеки, електронних баз даних, які забезпечують  безкоштовний, повнотекстовий доступ до наукової інформації, та платформ для онлайн-навчання.
IMG 20220906 134201
 
Олена Запорожченко презентувала інформаційні ресурси Наукової бібліотеки: веб-сайт, електронний каталог та бази даних Web of science, Scopus та Research4life, до яких Університет має безкоштовний доступ. 
Доповідачка зазначила важливість використання електронних баз даних, які надають можливість отримати доступ до всіх наукових матеріалів, статей, оглядів і інших досліджень вчених зі всього світу. Окрім того, були представлені порядок реєстрації в базах даних, подовження віддаленого доступу, а також основи пошуку в них.
 Науково-педагогічні працівники також були ознайомлені з онлайн курсами на платформах Coursera та Udemy, які відкривають широкі навчальні можливості для закладів вищої та фахової передвищої освіти.
Із презентацією доповіді «Електронні бази даних та платформи для онлайн-навчання» можна ознайомитися за покликанням.

Подаруй бібліотеці книгу - поділись мудрістю

Сохранить

ElibUkr 01

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Головне управління статистики в Харьківській області

Підводні технології

schedule

Графік роботи

Цифровий репозиторій

Електронний каталог

Перейти на сайт ХНУМГ


Дистанційне навчання

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

fileadmin images images for publications UBA logo prozrachnoe

Сохранить