IMG 20220917 103115 573

Щорічно, в третю суботу вересня в Україні відзначають професійне свято – День винахідника і раціоналізатора, відповідно до Указу Президента № 443/94 від 16 серпня 1994 року.

Винахідницьку та раціоналізаторську діяльність регулює Український інститут промислової власності – Укрпатент.
Україна має безсумнівні інноваційні досягнення світового рівня – літаки із сімейства «Анів», ядерні технології Адаменка, технології стимулювання росту рослин в сільському господарстві Пономаренка, медичні винаходи – спосіб боротьби з раком Завірюхи і лікування судин людини неоперабельним методом Бурого тощо.
В ХНУМГ ім. О. М. Бекетова всебічно підтримують талановиту молодь, яка здатна продукувати нові ідеї і знаходити нетривіальні рішення, що призводять до розвитку технологій і підвищення комфорту і якості життя. Свідченням цього є проведення міських турнірів юних винахідників і раціоналізаторів для учнів харківських шкіл, що цікавляться фізикою та іншими точними науками, освоїли ази патентної справи і вміють аргументовано відстоювати власну думку. За більше як 10 років проведення через цей турнір пройшло багато юних винахідників, деякі з яких зараз працюють у відомих IT-компаніях та науково-дослідних інститутах.
 
IMG 20220917 103118 201
 
IMG 20220917 103121 411
Вітаємо всіх людей творчого характеру, які присвятили своє життя науково-технічному прогресу та бажаємо творчого натхнення, оптимізму, впевненості у власних силах, незгасного бажання плідно працювати заради майбутнього України!
 

Подаруй бібліотеці книгу - поділись мудрістю

Сохранить

ElibUkr 01

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Головне управління статистики в Харьківській області

Підводні технології

schedule

Графік роботи

Цифровий репозиторій

Електронний каталог

Перейти на сайт ХНУМГ


Дистанційне навчання

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

fileadmin images images for publications UBA logo prozrachnoe

Сохранить