30 вересня 2022 року з 14.00 до 15.00 відбудеться виступ на тему «Як стати бібліотекою року?», який включено до програми Бібліотечного марафону.

Доповідачка: Катрін Штрот, керівниця міської бібліотеки, м. Падеборн, Німеччина

За підтримки Goethe-Institut в Україні  та ВГО Українська бібліотечна асоціаціяМіська бібліотека Падеборна вже багато років вирізняється послідовним використанням у своїй роботі найсучасніших технологій. У ній цифрові підходи, сталість та інновації поєднуються із пропозиціями, потрібними громадянам. Саме тому вона є важливою установою міста Падеборна, яке традиційно є розвиненим у технологічному плані й виступає першопрохідцем цифровізації в регіоні Оствестфален-Ліппе.

Особливістю цієї міської бібліотеки є те, що вона працює без персоналу. Мешканці міста самі наповнюють бібліотеку змістом. Вони можуть запропонувати проведення заходів, запросити друзів на каву на честь дня народження тощо. Тобто це – в усіх сенсах публічна бібліотека, повністю відкрита для мешканців міста.

Детальніше читайте тут:
https://ula.org.ua/konferentsii-seminary-treninhy/seminary/icalrepeat.detail/2022/09/30/3556/-/bibliotechnyi-marafon-biblioteka-i-viina-trymaiemo-strii-30-veresnia-2022-r


Подаруй бібліотеці книгу - поділись мудрістю

Сохранить

ElibUkr 01

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Головне управління статистики в Харьківській області

Підводні технології

schedule

Графік роботи

Цифровий репозиторій

Електронний каталог

Перейти на сайт ХНУМГ


Дистанційне навчання

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

fileadmin images images for publications UBA logo prozrachnoe

Сохранить