IMG 20221026 195015 518

Колектив наукової бібліотеки ХНУМГ ім. О. М. Бекетова щиро вітає начальницю науково-методичного відділу бібліотеки Юлію Моргун із отриманням Стипендії солідарності у збереженні культурної спадщини України! Стипендію заснували загальноєвропейська федерація асоціацій культури “Європа Ностра” (Europa Nostra) та Фонд світової спадщини (Global Heritage Fund) у партнерстві з Міжнародним альянсом із захисту спадщини в зонах конфлікту (ALIPH – International alliance for the protection of heritage in conflict areas) та Штабом порятунку спадщини (Heritage Emergency Response Initiative) з метою підтримки тих, хто докладає значних зусиль для обстоювання нашої історичної пам’яті, мистецьких традицій, духовних скарбів і вболіває за це.

Юлія Моргун разом з командою активістів займається волонтерською діяльністю. Волонтери надають посильну допомогу у забезпеченні соціально незахищених жителів громади та внутрішньо переміщених осіб: отримують та розподіляють гуманітарну допомогу; займаються забезпеченням місцевої поліклініки речами для малят до 3-х років, дитячим харчуванням, вітамінами, а також іграшками і засобами дитячої гігієни; закуповують медикаменти та доставляють гуманітарну допомогу і ліки тим мешканцям, які не спроможні дістатися пунктів видачі та аптеки. Діяльність команди волонтерів, до складу якої входить Юлія Моргун, була відзначена подякою від Височанської ОТГ. 
Висловлюємо також щиру вдячність працівникам наукової бібліотеки, які активно займаються волонтерською діяльністю: Юлії Дроговоз, Тетяні Білейчук, Богдану Білейчуку.
Колектив нашої бібліотеки пишається тим, що в нас працюють такі свідомі, активні, віддані своїй справі громадяни. Зичимо нашим колегам міцного здоров'я, наснаги, успіхів в такій нелегкій, але такій необхідній для нашого народу діяльності! Разом до Перемоги!

Подаруй бібліотеці книгу - поділись мудрістю

Сохранить

ElibUkr 01

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Головне управління статистики в Харьківській області

Підводні технології

schedule

Графік роботи

Цифровий репозиторій

Електронний каталог

Перейти на сайт ХНУМГ


Дистанційне навчання

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

fileadmin images images for publications UBA logo prozrachnoe

Сохранить