IMG 20221031 141213 425

31 жовтня - Всесвітній день міст (World Cities Day). Офіційно свято затвердили 2014 року резолюцією Генеральної Асамблеї ООН. Головна його мета - залучити широку громадськість до тих проблем, з якими стикаються сучасні міста, показати ту роль, що вони відіграють у питаннях екологічної безпеки і зміни клімату.

 
Також 31 жовтня - Міжнародний день економії (International Saving Day). Історія цього свята розпочинається 27 жовтня 1924 року. Тоді відбувся міжнародний конгрес ощадних банків в Мілані, у якому взяли участь представники 29 країн. Ідею створити свято запропонували в останній день конгресу, а саме 31 жовтня.
 
31 жовтня - Геловін (Haloween). Святкують це незвичне свято традиційно в ніч проти 1 листопада. Своїх корінням воно сягає давніх кельтів. А початком сучасного свята прийнято вважати стародавній Самайн. Відповідно до вірувань давніх кельтів Самайн відносили до 4 основних календарних свят. В багатьох кельтських народів в листопаді починався Новий рік. Тому межа між темними та світлими силами була стерта.

Подаруй бібліотеці книгу - поділись мудрістю

Сохранить

ElibUkr 01

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Головне управління статистики в Харьківській області

Підводні технології

schedule

Графік роботи

Цифровий репозиторій

Електронний каталог

Перейти на сайт ХНУМГ


Дистанційне навчання

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

fileadmin images images for publications UBA logo prozrachnoe

Сохранить