Шановні науковці, запрошуємо вас на вебінари, присвячені питанням використання бібліографічних та повнотекстових баз даних, інструментів, які застосовуються для проведення досліджень. Компанія Elsevier проведе серію вебінарів у рамках проєкту «Літня академія Elsevier».

Шановні науковці, український центр економічних та політичних досліджень ім. О. Разумкова пропонує вашій увазі україномовні видання Щорічника СІПРІ 2020 «Озброєння, роззброєння та міжнародна безпека», журналу «Національна безпека і оборона», видань серії «Бібліотека Центру Разумкова» та ін. Пропонуємо ознайомитися з матеріалами для використання в роботі, освітньому та науковому процесах за посиланням http://www.razumkov.org.ua

Шановні науковці, запрошуємо вас на вебінари Web of Science у липні: "Авторські ідентифікатори: Publons|ResearcherID, ORCID та інші" та "Оновлений Journal Citation Reports".

Учасники, які прослухали більше 90 % основного часу вебінару протягом трьох робочих днів, отримають іменний сертифікат. Реєстрацію на вебінари відкрито, перейдіть за посиланням, натисніть Register, заповніть анкету. Зважайте, що Webex не підтримує операційну систему XP.

06 24 new28 червня 2021 року Україна відзначатиме 25-ту річницю Конституції, головного нормативно-правового акта держави, який закріплює основи суспільного ладу, державний устрій, систему, порядок утворення, принципи організації і діяльності державних органів, права та обов’язки громадян.

Наукова бібліотека Харківського національного університету міського господарства імені О. М. Бекетова отримала в дар від Українського інституту книги видання повного нецензурованого академічного зібрання творів та листів Лесі Українки в 14 томах, видане з нагоди Її 150-річного ювілею.

Подаруй бібліотеці книгу - поділись мудрістю

Сохранить

електронний каталог

ElibUkr 01

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Наукові журнали у вільному доступі

Сохранить

Головне управління статистики в Харьківській області

Підводні технології

schedule

Графік роботи

Цифровий репозиторій

Електронний каталог

Перейти на сайт ХНУМГ


Дистанційне навчання

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

fileadmin images images for publications UBA logo prozrachnoe

Сохранить