Шановні науковці, зважаючи на оголошений карантин, колектив наукової бібліотеки Університету бажає міцного здоров’я, спокою та рівноваги та запрошує на он-лайн заходи, заплановані на березень від компанії Web of Science.

Наукова діяльність неможлива без пошуку і аналізу наукової літератури. Доступ до платформи Web of Science в рамках національної передплати є більше ніж у 400 установ. Користуватися платформою Web of Science можна в установі, навіть без реєстрації, а після створення профілю користувача з’являються не лише можливість збереження пошуків, отримання повідомлень про нові роботи але і функція віддаленого доступу до платформи, тобто поза межами установи.

Базові можливості можна переглянути у відео https://youtu.be/pteOLDqqviE

 Нова серія вебінарів українською 23-25 березня 2020 о 16-15 тривалість 1 година

23 березня 16:15

Вступ до наукометрії

Предмет, мета, задачі наукометрії. Данні, що використовуються для аналізу, їхнє джерело та вимоги до якості. Основні показники: імпакт-фактор і його варіації, h-індекс, CNCI. Коректне і некоректне застосування, причини і наслідки. Застосування наукометрії для побудови стратегії розвитку наукової діяльності вченого, установи, країни. Профілі установи та автора: створення та можливості. Відповіді на запитання.

http://bit.ly/3ajdWO8

24 березня 16:15

Ресурси Clarivate Analytics для ефективної наукової діяльності

Бази даних на платформі Web of Science. Основна колекція, Medline, Derwent Innovation. Особливості їхнього використання. Створення персонального кабінету та віддалений доступ. Пошук літератури за темою дослідження, виявлення значущих робіт, науковців, організацій, журналів, аналіз грантової підтримки. Збереження результатів. Отримання повного тексту. Відповіді на запитання.

http://bit.ly/2uL75xO

25 березня 16:15

Публікації у виданнях, що індексуються у Web of Science: міфи та реальність

Критерії якості наукових видань. Бізнес-моделі видання. Пошук видання з безкоштовною публікацією. Публікаційний процес. Структура статті. Оформлення рукописів за форматом журналу. Робота з EndNote. Рецензування. Причини відхилення статей. Розповсюдження публікації. Що недопустимо в науковій комунікації. Підбір та перевірка індексації видання у Web of Science. Відповіді на запитання.

http://bit.ly/2TfbKS0

Оновлені серії вебінарів російською

З 16 -26 березня

https://clarivate.ru/webinars

три серії,

в кожній по 3 вебінари

зверніть увагу у другій серіях всі вебінари по 1,5 години (в інших по одній)

ідуть у двох повторах

обирайте зручний час

Вебінари англійською та мовами Євросоюзу

http://clarivate.libcal.com/calendar/wos-incites-training/?cid=5499&t=d&d=0000-00-00&cal=5499

Як взяти участь у вебінарі

  1. Зареєструватися на КОЖНИЙ вебінар обраної серії,
  2. Щоразу вказувати однакову електронну пошту
  3. Отримати на неї посилання для підключення
  4. Зважати, що програма WEBEX не підтримує операційну систему ХР і не останні версії браузерів, тому знайти відповідну техніку/встановити новішу версію браузера заздалегідь
  5. Не забути і перейти за отриманим  по реєстрації посиланням за 10 хв до початку, не переплутати дату, час та посилання
  6. Слідувати інструкціям, або переглянути відео інструкцію заздалегідь.
  7. Увімкнути колонки, обрати перетелефонувати на комп’ютер чи телефон.

Подаруй бібліотеці книгу - поділись мудрістю

Сохранить

ElibUkr 01

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Головне управління статистики в Харьківській області

Підводні технології

schedule

Графік роботи

Цифровий репозиторій

Електронний каталог

Перейти на сайт ХНУМГ


Дистанційне навчання

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

11zon cropped

Сохранить