Кількість учасників, що хотіли взяти участь у вебінарах першого тижня червня була значно більше 1000, тому з 8 червня всі вебінари будуть проведені повторно, а також ще один вебінар з порадами, як опублікуватися в наукових виданнях. Отримання сертифікату учасника передбачено за кожний вебінар окремо, тим хто прослухає від 90 % часу. Реєстрацію відкрито (після переходу за посиланням ЗНАЙДІТЬ слово Register, під ним ховається анкета). Безкоштовно. Зверніть увагу, що початок не завжди у звичний час. Тривалість 1 година. Для успішного підключення до вебінару, уважно прочитайте та подивіться інструкцію.
Розклад вебінарів:
8 червня 16:15-17:15
Тема: Публікації в міжнародних виданнях
Навіщо публікуватися в міжнародних виданнях? Де надруковано більше статей за моєю темою за останні 5 років. Як отримати перелік таких видань? Як перевірити, безкоштовна публікація чи платна? Яка вартість у журналах відкритого доступу? Скільки авторів, установ, посилань в переліку літератури може бути? Скільки часу іде рецензування/публікація? За яким форматом оформити статтю? Що можна/не можна робити зі статтею після публікації? Як підібрати та оцінити видання з Web of Science Core Collection? Як перевірити, чи індексується видання у Web of Science Core Collection? Відповіді на ваші запитання.
Реєстрація: https://bit.ly/2MnxJ54
9 червня 14:15-15:15
Тема: Профіль установи у Web of Science: створення, корегування, використання
Повтор вебінару від 4 червня. Чому можуть виникати складнощі з ідентифікацією та коректною оцінкою публікаційної діяльності установи? Який масштаб втрат може бути, на що і як це може вплинути? Яка функція і можливості профілю установи, процедура створення. Хто? За яким алгоритмом? Які строки? Як додати чи видалити зайві публікації. Що робити, якщо назва установи змінилася? Які показники можна розрахувати у Web of Science Core Collection та InCites. Як створити перелік документів певної установи, за певні роки, у певному форматі. Відповіді на запитання.
Реєстрація: https://bit.ly/2XYIHmR
10 червня 16:15-17:15
Тема: Що нам готує новий інтерфейс Web of Science Core Collection.
Повтор вебінару від 2 червня. Платформа Web of Science модернізується та оновлюється. Вже доступний для перегляду новий інтерфейс з базовим пошуком. На вебінарі наживо переглянемо, що буде змінено, що залишиться незмінним, повторимо алгоритм пошуку даних, збереження інформації, наявні доступні функції. Порівняємо з інтерфейсом, що існує. Зробимо пошук за темою, проаналізуємо ким, де, в яких країнах виконувалися ці роботи, якими фондами фінансувалися, в яких виданнях друкувалися. Обговоримо питання з реєстраційних анкет.
Реєстрація: https://bit.ly/36TwjbX
11 червня 14:15-15:15
Тема: Можливості аналітичного інструменту InCites
Повтор вебінару від 5 червня. За даними Web of Science можна визначити, яку кількість документів, якого типу надрукували науковець, установа, країна, яку кількість цитувань у яких виданнях було отримано, та автоматично розрахувати h-index (індекс Гірша) та середню цитованість документу. Але як співвідносяться ці дані з середньосвітовим рівнем, чи краще почали цитуватися роботи, які співробітництва більш успішні, які установи більш продуктивні і ефективні для виконання спільних проектів, чому певна установа має кращі показники, які практики можна запозичити. Які показники і індикатори є в InCites, як розраховується CNCI. Поговоримо про це на оглядовому вебінарі InCites, що вперше проводиться українською. Відповіді на запитання, поставлені під час реєстрації - наприкінці вебінару.
Реєстрація: https://bit.ly/2zP0EfV
12 червня 15:15-16:15
Тема: Критерії та процедура відбору видань до Web of Science Core Collection
Повтор вебінару від 3 червня. Протягом вебінару розглянемо критерії якості наукових видань, процедуру подачі видання для оцінки та критерії, за якими проходить відбір. Проговоримо, як оцінити власне видання, порахувати цитування, що має у Web of Science Core Collection, визначити, які видання є за цією темою (потенційних конкурентів або чий досвід може допомогти у розвитку видання), які теми, якими вченими, з яких установ/країн друкуються в таких виданнях. Про роль, права та обов’язки, авторів, рецензентів, членів редколегії. Як знаходити рецензентів. Звернемо увагу на обов’язкові технічні елементи: сайт, ISSN, doi. Відповіді на запитання, що буде поставлено в реєстраційних анкетах.
Реєстрація: https://bit.ly/2Bp2QuM