Шановні науковці та студенти університету, повідомляємо вам, що ХНУМГ ім. О. М. Бекетова отримав річний доступ до таких електронних баз:

- Springer Natureдоступ до найновіших досліджень науки, техніки, медицини, соціальних і гуманітарних наук. Надано безстроковий доступ до колекції, яка містить 2088 електронних монографій 2019–2020 рр. видання;

- ScienceDirect – повнотекстової бази даних компанії Elsevier, яка містить 25% світових наукових публікацій з усіх галузей знань.

До 31 травня 2021 р. подовжено доступ до міжнародних наукометричних баз даних Web of Science та Scopus.

З питаннями щодо реєстрації, активації віддаленого доступу звертайтеся до Залу інформаційного сервісу наукової бібліотеки з понеділка до п’ятниці з 8.30 – 16.00. Консультації за тел.: (057)707–32–58, 32-58, Запорожченко Олена Миколаївна, e-mail Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.).

Springer Nature є видавцем найвпливовіших світових журналів і лідером у сфері відкритих досліджень. Місія видавництва полягає в тому, щоб забезпечити просування досліджень і допомогти дослідницькій спільноті поліпшити результати. Завдяки платформі Springer Nature, що налічує понад 3000 журналів, науковцям надається доступ до найновіших досліджень науки, техніки, медицини, соціальних і гуманітарних наук.

На базі видавництва була створена платформа Springer Link, яка надає можливість видання наукових журналів на найвищому рівні і дозволяє отримати доступ до журналів, книг, електронних довідників різних наукових сфер – хімія, медицина, економіка, фізика, технічні науки, інформатика тощо.

Видавництво Springer Nature має великий досвід в інформаційній підтримці науково-технологічного та інноваційного ринку: понад 9 000 книг і 3 000 журналів публікуються щорічно на ресурсах Springer Nature.

Віддалений доступ до Springer активується за умови реєстрації з IP Університету.

ScienceDirect – повнотекстова база даних компанії Elsevier, яка містить 25% світових наукових публікацій з усіх галузей знань.

На платформі ScienceDirect представлені такі типи наукових видань: електронні книги Elsevier (eBooks), книжкові серії (Book Series), довідкові видання (Handbook), навчальні посібники (Textbooks) та ін.

Серед переваг використання платформи ScienceDirect – зручний та інтуїтивно зрозумілий інтерфейс, широко поширені формати завантаження повних текстів (PDF і HTML) і наявність гіперпосилань на значну кількість науково-технічних і медичних статей на платформах інших видавництв.

Вебінари, які допоможуть у роботі з базою даних ScienceDirect, можна переглянути на сторінці ДНТБ України за посиланням: https://dntb.gov.ua/news/9273.

Реєстрація та доступ здійснюється в локальній мережі університету за посиланням https://www.sciencedirect.com. (якщо Ви зареєстровані у Scopus, використовуйте цей логін для входу). Віддалений доступ можливий за умови реєстрації та підтвердження e-mail з IP Університету.

Web of Science надає доступ до найбільшої бази наукових статей з ретельно відібраними авторитетними журналами. Дослідники можуть використовувати ефективні інструменти пошуку, що враховують метадані та бібліографічні посилання і дозволяють отримати максимально якісну, змістовну й неупереджену інформацію.

Сьогодні на платформі Web of Science розміщені 16 баз даних, що створюються компанією Clarivate Analytics та її партнерами. Всього на платформі індексується більше 34 тисяч видань з 1864 року з усіх дисциплін.

Основною частиною колекції є наукометрична база даних Web of Science Core Collection (WoSCC), яка складається з індексів наукового цитування періодичних видань з природничих і технічних наук – Science Citation Index Expanded (SCIE), з суспільних – Social Sciences Citation Index (SSCI) і з гуманітарних – Art and Humanities Citation Indeх (AHCI). З 2015 року WoSCC розширена мультидисциплінарним індексом Emerging Source Citation Index (ESCI), архів поглиблюється до 2005 року. Також в WoSCC представлені індекси цитування кращих конференцій Conference Proceedings Citation Index (CPCI), монографій Book Citation Index BkCI і двох хімічних індексів: Current Chemical Reactions (CCR-EXPANDED) і Index Chemicus (IC).

Для активації віддаленого доступу на 6 місяців необхідно зайти у свій обліковий запис на платформі Web of Science з IP адреси Університету.

Scopus – реферативна база даних та інструмент для відстеження цитованості наукових статей.

Рубрикатор Scopus (ASJC) налічує 27 базових тематичних розділів, поділених на 335 підрозділів, політематичні статті індексуються відразу в декількох розділах. База даних індексує наукові журнали, матеріали конференцій і серіальні книжкові видання. Розробником і власником SciVerse Scopus є видавнича корпорація Elsevier.

Віддалений доступ до Scopus надається у Залі інформаційного сервісу наукової бібліотеки або e-mail Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..


Подаруй бібліотеці книгу - поділись мудрістю

Сохранить

ElibUkr 01

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Головне управління статистики в Харьківській області

Підводні технології

schedule

Графік роботи

Цифровий репозиторій

Електронний каталог

Перейти на сайт ХНУМГ


Дистанційне навчання

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

11zon cropped

Сохранить