26-27 листопада 2024 року у Харківському національному університеті міського господарства імені О. М. Бекетова відбулася визначна подія – Х ювілейна Всеукраїнська науково-практична конференція «СПАДЩИНА УНІВЕРСИТЕТУ: Історія. Освіта. Наука. Культура. Особистість», в якій взяли участь співробітники Наукової бібліотеки Університету.
На заході з доповідями виступили: завідувач сектору культмасової роботи бібліотеки, заслужений працівник ХНУМГ ім. О. М. Бекетова Тріпутіна Наталія Петрівна («Краєзнавчі традиції бекетівців») та заступник директора бібліотеки Штангей Ольга Миколаївна («Бібліотекар, краєзнавець і просто людина: про Наталію Петрівну Тріпутіну»).
За активну участь у конференції доповідачі отримали іменні сертифікати.
З нагоди 75-річчя Тріпутіна Наталія Петрівна була нагороджена Почесною грамотою від Виконкому Харківської міської ради, Подякою від Ради зі Спадщини ХНУМГ ім. О. М. Бекетова та цінним годинником від голови Харківської державної обласної адміністрації.
Також до конференції бібліотекою було експоновано виставку «Бібліотекар і краєзнавець», присвячену творчій та дослідницькій діяльності Тріпутіної Наталії Петрівни.